EnglishPolish
sygnet_-01

Warsztaty digitalizacyjne

Nasze warsztaty digitalizacji pomagają organizacjom w zrozumieniu procesów związanych z rozpoczęciem projektu digitalizacji, od przechwycenia po udostępnienie zdigitalizowanych treści.

W 2001 roku zorganizowaliśmy pierwszy z wielu warsztatów Digitalizacji w naszym Centrum Skanowania w Raszynie. Dzień składał się z szeregu rozmów na temat różnych aspektów cyfryzacji, w tym możliwości dyskusji z naszymi niezależnymi prelegentami, aby omówić, jak zaplanować i wdrożyć udany projekt digitalizacji.

Nasze Warsztaty Digitalizacyjne skierowane są do sektora bibliotek, archiwów i muzeów. Naszym głównym celem jest pokazanie pełnego procesu digitalizacji, od przechwytywania do udostępniania online zdigitalizowanych treści.

Oprócz prelekcji do programu wprowadzamy zawsze sesje dyskusyjne, aby każdy uczestnik warsztatów mógł zadać konkretne pytania dotyczące ich projektów, zarówno z ekspertami na sali, jak i między sobą. 

Warsztaty Digitalizacyjne organizujemy w naszym Centrum Skanowania w Raszynie oraz w siedzibach naszych Partnerów i Klientów. Doskonałym rozszerzeniem Warsztatów Digitalizacyjnych są organizowane co roku wraz Zakonem Franciszkanów Targi Dziedzictwo.

 

 

Nasi prelegenci

KRZYSZTOF

BUCZEK

Vice President of the Board

MARCIN

BUCZEK

Vice President of the Board

DAREK

ŻUKOWSKI

Professional Services Menager

MICHAŁ

IMIEŁOWSKI

Technical Sales Engineer

MARTYNA

MILEWSKA

Ekspert ds. Digitalizacji

ANETA

KOZERAŃSKA

Executive Assistant

Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić zainteresowanie kolejnymi warsztatami

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube