EnglishPolish
sygnet_-01

Konferencja partnerska

O konferencji

Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się i w końcu zdecydowaliśmy się na  zorganizowanie  I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl. Chcemy aby nasza Konferencja połączyła najlepsze firmy, z którymi od wielu lat współpracujemy i z którymi tworzymy zarówno małe jak i skomplikowane projekty IT. 

Podczas I edycji naszej Konferencji postaramy się na przedstawieniu oferty produktowej Skanowanie.pl, wymianie doświadczeń oraz kierunku zmian na rynku oraz wytwarzania projektów. Spróbujemy nagrodzić najbardziej aktywnych Partnerów. 

Udział w Konferencji Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to dla Partnerów wydarzenia i Wystawców doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych z firmami technologicznymi, które swoimi usługami wspierają tysiące podmiotów w całej Polsce – dostarczając im sprzęt, doradzając w zakresie IT a także wdrażając niezbędne oprogramowanie.
Firmy zrzeszone w Sieci Skanowanie.pl są sprzedawcami, wdrożeniowcami a także najlepszymi przedstawicielami Skanowanie.pl. To właśnie dzięki nim i ich ciężkiej pracy zaoferowane przez nas rozwiązania trafiają do kilku tysięcy odbiorców co roku w całej Polsce. W trakcie 2-dniowej Konferencji Państwo jako Partnerzy lub Wystawcy zyskają szansę nawiązania współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi, a tym samym dotarcia do swoich bezpośrednich klientów lub resellerów.

skanowanie dziedzictwa kulturowego

Konferencja Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to spotkanie firm, które zajmują się szeroko pojętnym doradztwem IT, sprzedażą i wdrożeniami różnego rodzaju rozwiązań IT. To wydarzenie dedykowane dla firm, których wspólnym mianownikiem jest sprzedaż oraz wdrażanie rozwiązań Skanowanie.pl. Konferencja Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to dwa dni merytorycznych rozmów i wymiany doświadczeń w zakresie dystrybucji oraz wdrożeń rozwiązań IT w sektorze Public, Goverment, MŚP, Korpo. To także czas na spotkania, networking oraz liczne okazje do pozyskania nowych kontaktów biznesowych w środowisku prężnie działających firm informatyczno-wdrożeniowych z całej Polski.

Zostań Partnerem naszej konferencji

Skontaktuj się z nami i wypełnij formularz kontaktowy dla Partnerów.

Harmonogram

2023
2021
2020
2019

Fotorelacja

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube