EnglishPolish

Konserwacja okresowa

Sprzęt do digitalizacji jak każde urządzenie wymaga co pewien czas konserwacji.

Skaner dokumentów zawiera elementy, które są integralną częścią mechanizmu separacji dokumentów, który wymaga okresowej konserwacji w celu zagwarantowania optymalnej wydajności. Dotyczy to w szczególności skanerów nisko i średnionakładowych. Okresowa konserwacja polecana jest naszym klientom korzystającym ze skanerów produkcyjnych lub usługodawcom, którzy dziennie digitalizują duże ilości dokumentów. Okresowa konserwacja to proaktywna usługa, która chroni naszych klientów przed pogorszeniem wydajności sprzętu.

usługi serwisowe

Sprzęt do digitalizacji jak każde urządzenie wymaga co pewien czas konserwacji. Kurz osiadający na jego podzespołach czy zużycie elementów eksploatacyjnych mogą znacząco wpłynąć na jakość pracy, obniżając wydajność, a przez to komfort obsługi użytkownika. W krytycznych sytuacjach może nawet zakończyć się to uszkodzeniem samego urządzenia. Wykonywanie nawet najprostszych czynności zabiera czas. W przypadku skanera dokumentowego konserwacja okresowa może dotyczyć: przetarcia rolek, szybek oraz przedmuchania drogi dokumentu sprężonym powietrzem.

W skanerze dziełowym czynności konserwacyjne zajmują kilkadziesiąt minut. Dodatkowo procesy kalibracji i  ustawień mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanych serwisantów. Aby uniknąć kłopotów i awarii, a tym samym przerw w pracy, proponujemy regularne dbanie o sprzęt, korzystając z usług naszego wyspecjalizowanego serwisu.

w_serwisie_lub_u_klienta

W serwisie lub u klienta

brak_powaznych_awarii

Dowolna konfiguracja elementów składowych

umowa_serwisowa

Usługa może być świadczona periodycznie w ramach umowy serwisowej

Autoryzowany serwis

Jesteśmy serwisowym wsparciem takich światowych brandów jak Avision, Image Access (…). Nasi serwisanci są przeszkoleni.

Produkty

Oprócz usług naszego Centrum Skanowania posiadamy w ofercie sprzęt do digitalizacji.

Usługi

To nasze Centrum Skanowania, w którym wykonujemy profesjonalne usługi digitalizacyjne.

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

Nasi Klienci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na zaufaniu. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi.

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube