EnglishPolish

Skanowanie wielkoformatowe

Nasze studio skanowania wyposażone jest w skanery wielkoformatowe, dzięki czemu wykonamy skany do formatu 4 x A0.

Świadczymy wysokiej jakości usługi skanowania wielkoformatowego dla wszystkich typów rysunków i dokumentów ponadwymiarowych (do A0+). Umiejętnie digitalizujemy rysunki techniczne, rysunki architektoniczne, plany, mapy, plany projektów i nie tylko. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w skanowaniu, indeksowaniu i archiwizowaniu ogromnych ilości dokumentów wiemy, jak spełnić Twoje oczekiwania dotyczące skanowania.

Współpracujemy z firmami architektonicznymi, inżynieryjnymi, budowlanymi, komunalnymi, deweloperami, producentami, agencjami rządowymi, wydziałami planowania i innymi organizacjami, które wykorzystują dokumenty ponadgabarytowe. Dokumenty te obejmują min.:

skanowanie wielkoformatowe
plany_architektoniczne

Rysunki architektoniczne

szkice_inzynierskie

Szkice inżynierskie

plany_budowy

Plany architektoniczne

plany_budowy2

Plany budowy

pierworysy

Pierworysy

mapy_topograficzne

Mapy topograficzne

mapy_geologiczne

Mapy geologiczne

plakaty_afisze

Plakaty i afisze

obrazy

Obrazy

mapy_ankiet

Mapy ankiet

rysunki_cad

Rysunki CAD

wzory_produkcyjne

Wzory produkcyjne

rysunki_techniczne

Rysunki techniczne

schematy_obwodow

Schematy obwodów

plany_projektow

Plany projektów

plany_autostrad

Plany autostrad

gazety

Gazety

plany_kolejowe

Plany kolejowe

Outsourcing

Usługa skanowania na miejscu

Nasze Centrum Skanowania zapewnia bezproblemową opcję outsourcingu projektów skanowania – ale wiemy, że dla niektórych projektów skanowanie na miejscu jest bardziej odpowiednie, np.: ze względu na poufność, bezpieczeństwo czy charakter obiektu.

Oferujemy również opcję wykonania całości projektu digitalizacyjnego na miejscu u Klienta w celu sprostania nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Możemy również umówić się na wizytę Specjalisty ds. Digitalizacji, który pomoże omówić cele i założenia całego procesu digitalizacji. Spotkanie ze naszym specjalistą pomoże odnaleźć Ci się w całym procesie bieżącej jak i przyszłej pracy. Pomoże Ci opracować plan przekształcenia oryginałów w cyfrową bibliotekę przy użyciu najbardziej odpowiednich technik cyfrowego przechwytywania.

Aby zobaczyć jakość naszych usług z przyjemnością proponujemy bezpłatną  próbkę naszej pracy na Państwa życzenie.

Darmowa konsultacja

Jeśli nie masz pewności, jak podejść do swojego projektu digitalizacji, zarezerwuj bezpłatną konsultację, a jeden z naszych specjalistów ds. digitalizacji pomoże Ci ruszyć do przodu.

Warsztaty digitalizacyjne

Świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o digitalizacji swoich kolekcji, jest uczestnictwo w naszych Warsztatach Digitalizacji. link do warsztaty digitalizacyjne

Nasze centrum digitalizacji

Nasze Centrum Digitalizacji z siedzibą w Raszynie, zostało zaprojektowane do digitalizacji i skanowania zasobów dziedzictwa kulturowego i dokumentów współczesnych. Usługi skanowania odbywają się w środowisku z kontrolowaną wilgotnością powietrza i temperatury. Zachowujemy najwyższe standardy dla jak największego bezpieczeństwa digitalizowanych obiektów.

Wiodące na rynku urządzenia i techniki cyfrowego obrazowania zapewniają naszemu Centrum najlepsze warunki cyfrowego przechwytywania obrazu i sygnału wyjściowego dla szerokiej gamy materiałów. Wszyscy pracownicy w naszym Centrum Skanowania są w pełni przeszkoleni i posiadają duże doświadczenie w obsłudze i digitalizacji delikatnych i cennych obiektów. „Białe rękawiczki” oraz zastosowanie specjalistycznego oświetlenia i specjalnych kołysek do książek czy odpowiednich typów skanerów do danego materiału, ograniczają ryzyko uszkodzenia delikatnych obiektów.

Zaproszenie do działu produkty

Oprócz usług naszego Centrum Skanowania posiadamy w ofercie sprzęt do digitalizacji.

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

Nasi Klienci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na zaufaniu. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi.

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube