EnglishPolish
sygnet_-02

Skanowanie książek

Skanujemy książki o dowolnym rozmiarze, kształcie, stylu i stanie, w tym książki oprawione i nieoprawione, książki rzadkie i delikatne, podręczniki szkolne i uniwersyteckie, czasopisma, rękopisy, starodruki, czasopisma itp.

Skanujemy książki o dowolnym rozmiarze, kształcie, stylu i stanie, w tym książki oprawione i nieoprawione, książki rzadkie i delikatne, podręczniki szkolne i uniwersyteckie, czasopisma, rękopisy, starodruki, podręczniki itp. Zamieniamy również książki papierowe na e-Booki. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w skanowaniu, indeksowaniu i archiwizowaniu ogromnych ilości dokumentów (w tym wysoce poufnych), wiemy, jak zachować i zadbać o Twoje bezcenne zasoby. Usługi skanowania książek są dostarczane za pośrednictwem naszego Centrum Skanowania przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i godnych zaufania specjalistów. Współpracujemy ze szkołami, uczelniami, bibliotekami, muzeami, wydawnictwami, pisarzami, archiwistami i kolekcjonerami.

Nasza usługa skanowania książek umożliwia konwersję materiałów do formatów cyfrowych, takich jak RAW, JPEG, JPEG2000, TIFF, BMP i Adobe PDF.

Jako uzupełnienie naszej usługi oferujemy: Indeksowanie, tagowanie metadanych, OCR, konwersję i wszystkie pozostałe formy przetwarzania obrazu.

skanowanie książek
icon-oprawione_i_niezwiazane_ksiazki

Oprawione i niezwiązane książki

icon_rzadkie_i_delikatne_ksiazki

Rzadkie i delikatne książki

icon_starodruki_i_inkunabuly

Starodruki i Inkunabuły

icon-podreczniki_szkolne

Podręczniki szkolne i uniwersyteckie

icon_gazety_i_czasopisma

Gazety i czasopisma

icon_tomy_starych_gazet

Oprawione tomy starych gazet

icon_albumy_ze_zdjeciami

Oprawione albumy ze zdjęciami

icon_dzienniki_pamietniki

Dzienniki i pamiętniki

icon_komiksy_czasopisma

Dzienniki i pamiętniki

icon_zeszyty_laboratoryjne

Zeszyty laboratoryjne

icon_zeszyty_inzynierskie

Zeszyty inżynierskie

icon_roczniki

Roczniki

icon_dzienniki_skoroszyty_map

Dzienniki i skoroszyty map

icon_notatniki_manuskrypty

Notaniki, manuskrypty

Outsourcing

Usługa skanowania na miejscu

Nasze Centrum Skanowania zapewnia bezproblemową opcję outsourcingu projektów skanowania – ale wiemy, że dla niektórych projektów skanowanie na miejscu jest bardziej odpowiednie, np.: ze względu na poufność, bezpieczeństwo czy charakter obiektu.

Oferujemy również opcję wykonania całości projektu digitalizacyjnego na miejscu u Klienta w celu sprostania nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Możemy również umówić się na wizytę Specjalisty ds. Digitalizacji, który pomoże omówić cele i założenia całego procesu digitalizacji. Spotkanie ze naszym specjalistą pomoże odnaleźć Ci się w całym procesie bieżącej jak i przyszłej pracy. Pomoże Ci opracować plan przekształcenia oryginałów w cyfrową bibliotekę przy użyciu najbardziej odpowiednich technik cyfrowego przechwytywania.

Aby zobaczyć jakość naszych usług z przyjemnością proponujemy bezpłatną  próbkę naszej pracy na Państwa życzenie.

Darmowa konsultacja

Jeśli nie masz pewności, jak podejść do swojego projektu digitalizacji, zarezerwuj bezpłatną konsultację, a jeden z naszych specjalistów ds. digitalizacji pomoże Ci ruszyć do przodu.

Warsztaty digitalizacyjne

Świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o digitalizacji swoich kolekcji, jest uczestnictwo w naszych Warsztatach Digitalizacji. link do warsztaty digitalizacyjne

Nasze centrum digitalizacji

Nasze Centrum Digitalizacji z siedzibą w Raszynie, zostało zaprojektowane do digitalizacji i skanowania zasobów dziedzictwa kulturowego i dokumentów współczesnych. Usługi skanowania odbywają się w środowisku z kontrolowaną wilgotnością powietrza i temperatury. Zachowujemy najwyższe standardy dla jak największego bezpieczeństwa digitalizowanych obiektów.

Wiodące na rynku urządzenia i techniki cyfrowego obrazowania zapewniają naszemu Centrum najlepsze warunki cyfrowego przechwytywania obrazu i sygnału wyjściowego dla szerokiej gamy materiałów. Wszyscy pracownicy w naszym Centrum Skanowania są w pełni przeszkoleni i posiadają duże doświadczenie w obsłudze i digitalizacji delikatnych i cennych obiektów. „Białe rękawiczki” oraz zastosowanie specjalistycznego oświetlenia i specjalnych kołysek do książek czy odpowiednich typów skanerów do danego materiału, ograniczają ryzyko uszkodzenia delikatnych obiektów.

Zaproszenie do działu produkty

Oprócz usług naszego Centrum Skanowania posiadamy w ofercie sprzęt do digitalizacji.

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

Producenci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu i wspólnej wymianie doświadczeń. Jesteśmy dumni z dystrybucji w Polsce produktów następujących producentów:

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube