EnglishPolish

Skanowanie dokumentów

Skanujemy dokumenty codziennego użytku, poczynając od faktur, przez dokumentację techniczną/medyczną/pracowniczą kończąc na aktach notarialnych i prawnych.

Cieszymy się zaufaniem firm, od małych po duże korporacje, czy urzędy administracji publicznej, z różnych sektorów branżowych. Zapewniamy dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Oprócz jakości oferujemy także odpowiednio dostosowane usługi skanowania dokumentów.

Gwarantujemy tym samym, że nasza współpraca będzie dla Państwa idealną drogą do cyfryzacji biznesu, a jednocześnie także pozyskają Państwo przestrzeń i czas, który obecnie marnowany jest na przeszukiwania stosów dokumentacji papierowej.

Zapewniamy kompleksowy zakres usług skanowania dokumentów. Jesteśmy kompleksowym rozwiązaniem od gromadzenia, skanowania i przetwarzania OCR do bezpiecznego przechowywania i niszczenia.

Naszym nadrzędnym celem jest zrozumienie Twoich wymagań związanych z digitalizacją, identyfikacją i wdrożeniem metod wspomagania skanowania dokumentów, archiwizowania elektronicznego i zarządzania dokumentami.

skanowanie dokumentów
icon-skanowanie-12

Usługi skanowania instrukcji

icon-skanowanie-06

Usługi skanowania dokumentacji pracowniczej, cyfryzacja akt osobowych

icon-skanowanie-08

Usługi skanowania dokumentów dot. dostaw handlowych

icon-skanowanie-05

Usługi skanowania faktur

icon-skanowanie-10

Usługi skanowania cyfrowej poczty e-mail

icon-skanowanie-11

Planowanie i tworzenie wirtualnych baz danych zeskanowanych plików

icon-skanowanie-07

Usługi skanowania dokumentów prawnych

icon-skanowanie-09

Usługi skanowania dokumentacji medycznej cyfryzacja kart pacjentów

icon-skanowanie-13

I wszystkie inne dokumenty ważne w Twoim biznesie

Outsourcing

Usługa skanowania na miejscu

Nasze Centrum Skanowania zapewnia bezproblemową opcję outsourcingu projektów skanowania – ale wiemy, że dla niektórych projektów skanowanie na miejscu jest bardziej odpowiednie, np.: ze względu na poufność, bezpieczeństwo czy charakter obiektu.

Oferujemy również opcję wykonania całości projektu digitalizacyjnego na miejscu u Klienta w celu sprostania nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Możemy również umówić się na wizytę Specjalisty ds. Digitalizacji, który pomoże omówić cele i założenia całego procesu digitalizacji. Spotkanie ze naszym specjalistą pomoże odnaleźć Ci się w całym procesie bieżącej jak i przyszłej pracy. Pomoże Ci opracować plan przekształcenia oryginałów w cyfrową bibliotekę przy użyciu najbardziej odpowiednich technik cyfrowego przechwytywania.

Aby zobaczyć jakość naszych usług z przyjemnością proponujemy bezpłatną  próbkę naszej pracy na Państwa życzenie.

Darmowa konsultacja

Jeśli nie masz pewności, jak podejść do swojego projektu digitalizacji, zarezerwuj bezpłatną konsultację, a jeden z naszych specjalistów ds. digitalizacji pomoże Ci ruszyć do przodu.

Warsztaty digitalizacyjne

Świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o digitalizacji swoich kolekcji, jest uczestnictwo w naszych Warsztatach Digitalizacji. link do warsztaty digitalizacyjne

Nasze centrum digitalizacji

Nasze Centrum Digitalizacji z siedzibą w Raszynie, zostało zaprojektowane do digitalizacji i skanowania zasobów dziedzictwa kulturowego i dokumentów współczesnych. Usługi skanowania odbywają się w środowisku z kontrolowaną wilgotnością powietrza i temperatury. Zachowujemy najwyższe standardy dla jak największego bezpieczeństwa digitalizowanych obiektów.

Wiodące na rynku urządzenia i techniki cyfrowego obrazowania zapewniają naszemu Centrum najlepsze warunki cyfrowego przechwytywania obrazu i sygnału wyjściowego dla szerokiej gamy materiałów. Wszyscy pracownicy w naszym Centrum Skanowania są w pełni przeszkoleni i posiadają duże doświadczenie w obsłudze i digitalizacji delikatnych i cennych obiektów. „Białe rękawiczki” oraz zastosowanie specjalistycznego oświetlenia i specjalnych kołysek do książek czy odpowiednich typów skanerów do danego materiału, ograniczają ryzyko uszkodzenia delikatnych obiektów.

Zaproszenie do działu produkty

Oprócz usług naszego Centrum Skanowania posiadamy w ofercie sprzęt do digitalizacji.

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

Producenci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu i wspólnej wymianie doświadczeń. Jesteśmy dumni z dystrybucji w Polsce produktów następujących producentów:

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Sign in

No account yet?

Facebook YouTube