EnglishPolish

O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Od 30 lat zajmujemy się analogową i cyfrową archiwizacją różnego rodzaju obiektów: archiwalnych, bibliotecznych i muzealnych. Specjalizujemy się w archiwizacji dużych zbiorów: dokumentów, książek, starodruków, gazet, rękopisów, katalogów, rysunków technicznych, plakatów, map, przeźroczy, obiektów 3D. Poza działalnością usługową dostarczamy urządzenia i materiały eksploatacyjne do pracowni digitalizacji i archiwizacji analogowej, pełne wyposażenie serwerowni. Udzielamy profesjonalnych konsultacji przed i powdrożeniowych, a także świadczymy usługi serwisowe.

Misją naszej firmy jest „produkcja” najwyższej jakości mikrofilmów i plików cyfrowych, oraz tworzenie profesjonalnych pracowni digitalizacji dzięki czemu uzyskujemy pełne zadowolenie naszych klientów i ich wieloletnie zaufanie.

Potrzeby każdego klienta traktowane są indywidualnie, co jest gwarancją jego pełnej satysfakcji.

o nas

Tym co odróżnia nas od konkurencji jest bardzo wysoka jakość usług, elastyczność i pomysłowość w realizacji wykonywanych projektów. Pracujemy razem od wielu lat, jesteśmy zgranym zespołem wysoko wykwalifikowanych fotografów, poligrafów, elektroników, informatyków, programistów i archiwistów. Cieszymy się mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów. Uważamy, że współpraca z nami jest dla naszych klientów bardzo miłym doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia umożliwiające digitalizację każdego rodzaju obiektu – od wizytówki, przez starodruki, mapy, mikrofilmy, szklane negatywy, przeźrocza, dokumenty kończąc na obiektach trójwymiarowych. Naszą ofertę zamykają systemy storage, konwertery i kompletne wyposażenie serwerowni gdzie przechowywane są zdigitalizowane obiekty.

Cieszymy się mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

HISTORIA POWSTANIA
NASZEJ FIRMY

ZARZĄD

KRZYSZTOF BUCZEK

Vice President of the Board

o nas

JERZY M. BUCZEK

C.E.O.

MARCIN BUCZEK

Vice President of the Board

NASZ ZESPÓŁ

ANETA

KOZERAŃSKA

Executive Assistant

DAREK

ŻUKOWSKI

Professional Services Manager

MARTYNA

MILEWSKA

Ekspert ds. Digitalizacji

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Nasi Klienci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na zaufaniu. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi.

Cieszymy się, mogąc podejmować wyzwania skomplikowanych technicznie projektów.

Dokładamy wszelkich wysiłków, aby współpraca z nami była dla naszych Klientów bardzo miłym doświadczeniem.

Producenci

Swoją silną i mocną pozycję budujemy w długofalowych i partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu i wspólnej wymianie doświadczeń. Jesteśmy dumni z dystrybucji w Polsce produktów następujących producentów:

DANE FIRMY

NIP: 5342637826 | KRS: 0000885339  REGON: 38859238500000

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 50 000,00zł

ADRES

llc-certification
Facebook YouTube