KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY WIELKOFORMATOWE, DO MAP, OBRAZÓW

SMA VERSASCAN 36100

Jedyny w swoim rodzaju  
Wreszcie pojawił się na rynku produkt na którego czekało wielu klientów. Koniec z wielokrotnym skanowaniem i łączeniem zeskanowanych obrazów. Z obszarem skanowania, który wynosi 2540 x 915 obejmuje większość oryginałów z którymi zwykły skaner A0 by sobie nie poradził. 

SMA VERSASCAN 36100 to wyjątkowy płaski skaner w dwukrotnym rozmiarze A0+ służący do skanowania dużych, delikatnych pojedynczych dokumentów takich jak gazety, mapy, rysunki architektoniczne  i  inne oryginały,  które nie wymagają  kołyski do  książek  i nie  nadają się do automatycznego podajnika.

VERSASCAN 36100 jest lepszy od bardzo drogich kamer o wysokiej rozdzielczości, ponieważ zapewnia wyższą rozdzielczość optyczną w całym zakresie skanowania.

Przyjazny dla Operatora  
Obsługa  VERSASCAN 36100 jest  tak  prosta  jak  obsługa  kserokopiarki.  Otwieramy pokrywę,  umieszczamy  dokument,  zamykamy  pokrywę  i  naciskamy  przycisk kopiowania - i to wszystko!

Przyjazny dla Oryginału  
Specjalna  lampa  LED  pozbawiona  światła  ultrafioletowego  i  promieniowania podczerwieni  jest  nieszkodliwa  dla  oryginałów  i  gwarantuje  równomierne oświetlenie. Listwa  z  lampą  LED  znajduje  się  wewnątrz  głowicy  skanującej  i oświetla oryginał tylko na czas skanowania.

Technologia Wysokiej Jakości Kolorów  
VERSASCAN 36100 wyposażony  jest  w  unikalny moduł  skanujący,  który  zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Zapewnia nam trzy tryby pracy Czarno-Biały, Skala Szarości i Kolorowy wszystkie trzy w zdumiewającej rozdzielczości optycznej 1200 dpi.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Typ skanera

Płaski A0+

Rozdzielczość optyczna

1200 dpi

Prędkości skanowania

24 sekund - 300 dpi, kolor
48 sekund - 600 dpi, kolor

Obszar skanowania

2540 mm x 915 mm

Głębia koloru

Wewnętrzna 36 bit
Zewnętrzna 24 bit
(kolor),
8 bit (skala szarości)

Oświetlenie

LED

Interfejs

Karta sieciowa—protokół TCP/IP

Dołączone oprogramowanie

BatchScanWizard

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 2000 Professional
Windows XP Home edition/Professional
Windows Vista
Windows 7,8

Opcje

Stojak pod monitor

Wymiary

Długość:     305 cm
Szerokość: 120 cm
Wysokość: 100 cm

Waga

200 kg (bez PC i Monitora)