KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DO KSIĄŻEK

SMA Scan Master 3

Scan Master 3 firmy SMA jest wszechstronnym dziełowym, planetarnym skanerem do skanowania książek, gazet, zdjęć, oraz innych dokumentów do formatu A3.

Skanowanie  niezależne od zewnętrznego oświetlenia  
Specjalna listwa LED pozbawiona ultrafioletu i promieniowania podczerwonego gwarantuje nieszkodliwe i równomierne oświetlenie. Źródło światła umieszczone jest wewnątrz głowicy skanującej, która przemieszcza się nad skanowanym obiektem, dzięki czemu skaner może być zainstalowany w dowolnym miejscu. Jasne światło słoneczne lub intensywne oświetlenie biurowe nie ingeruje w proces skanowania. Ponadto nie występuje tutaj żadne dodatkowe źródło światła irytujące operatora podczas pracy.  Proszę zwrócić uwagę na fakt, że zewnętrzne źródła oświetlenia są bardziej szkodliwe dla oryginałów niż oświetlenie wykorzystywane w Scan Master 3.

Technologia wysokiej jakości kolorowych skanów  
Scan Master 3 wyposażony jest w unikalny moduł skanujący, który zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Oferuje trzy tryby pracy Czarno-Biały, Skala Szarości i Kolorowy, wszystkie trzy w zdumiewającej rozdzielczości optycznej 600 dpi.

Ultraszybka prędkość skanowania  
Scan Master 3 został zaprojektowany dla aplikacji, gdzie prędkość ma znaczenie.
Z prędkością poniżej 3 sekund (A3, 300 dpi) jest najszybszym tego typu skanerem. Szybkość skanowania i technologia interfejsu (TCP/IP) oferuje najwyższą wydajność pracy.

Wszechstronny, uniwersalny, wydajny…
Scan Master 3 jest dostępny w wielu wersjach. Standardowa wersja wyposażona jest w elektryczną kołyskę do książek o grubości grzbietów do 15 cm. Kołyska do książek i skaner mogą być sterowane ręcznie, za pomocą komputera lub poprzez panel sterujący.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Typ skanera

Do książek A3

Rozdzielczość optyczna

600 dpi

Prędkości skanowania

2.5 sekundy - 300 dpi
4.5 sekundy - 600 dpi

Obszar skanowania

432 mm x 300 mm

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows XP
Windows Vista
Windows 7/8

Kołyska do książek

Samopoziomująca się kołyska dla książek o grubości do 15 cm
i wadze 12 kg
120˚Podtrzymywacz na żądanie

Wymiary

Szerokość: 70 cm 
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 49 cm

Waga

38 kg (bez PC i Monitora)