KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DO MIKROFILMÓW, KONWERTERY, WYWOŁYWARKI

SMA file-converter

Производитель: SMA Electronic Document GmbH

Zapisuj swoje najważniejsze dane podlegające wymogom długoterminowej archiwizacji bez żadnego wysiłku i w tani sposób na sprawdzonym nośniku, jakim jest mikrofilm. Urządzenie file-converter 16/35 umożliwia tworzenie analogowych kopii zapasowych cyfrowych dokumentów biznesowych.

Nie ma potrzeby przeprowadzania migracji istniejącego już archiwum elektronicznego, gdyż mikrofilm jest nośni-kiem całkowicie niezależnym od oprogramowania i sprzętu. Mikrofilm wywołany w sposób prawidłowy i przecho-wywany w odpowiednich warunkach posiada żywotność równą 500 lat. Oprócz tego jest odporny na wirusy i nie może być manipulowany przez hakerów. Urządzenie file-converter 16/35 obsługuje najpopularniejsze formaty pli-ków, takie jak TIFF, JPEG, PDF, itp. utworzone w formacie czarno-białym, w skali szarości lub w kolorze. Proces kon-wersji przeprowadzany przy wykorzystaniu mikrofilmów 16 mm lub standardowych mikrofilmów 35 mm (długość 10, 60 lub 300 m) jest szybki, niezawodny i zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Dokumenty w rozmiarze A0 i A1 można przetwarzać przy użyciu opcjonalnego trybu poczwórnego (Quad). Mikrofilm wywołany w prawidłowy sposób i przechowywany w odpowiednich warunkach posiada żywotność 500 lat. Oprócz tego jest odporny na fałszerstwan i wirusy, a także nie może być manipulowany przez hakerów.

Dla wywoływania naświetlonych mikrofilmów zapewniamy różne rodzaje wywoływarek - piccolo, piccolo 35, unomat, varioflott. Oprócz tego firma SMA produkuje przyjazne dla środowiska chemikalia do obróbki mikrofil-mów serii Eco.
Dla konwersji plików cyfrowych na mikrofisze oferujemy system Digi-Fiche.

SPECYFIKACJA PRODUKTU