KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DO MIKROFILMÓW, KONWERTERY, WYWOŁYWARKI

SMA 35 Plus

Производитель: SMA Electronic Document GmbH

Konwerter do archiwizacji danych na mikrofilmie
35 mm

Możliwość używania mikrofilmu 16 mm


Długotrwałe przechowywanie danych na mikrofilmie
Zapisuj swoje najważniejsze dane podlegające wymogom długoterminowej archiwizacji bez żadnego wysiłku i w tani sposób na sprawdzonym nośniku, jakim jest mikrofilm. Konwerter SMA 35 plus umożliwia tworzenie analogowych kopii zapasowych cyfrowych dokumentów biznesowych. Nie istnieje żadna potrzeba migracji istniejącego już archiwum elektronicznego, gdyż mikrofilm jest nośnikiem całkowicie niezależnym od oprogramowania i sprzętu.
Mikrofilm wywołany w prawidłowy sposób i przechowywany w odpowiednich warunkach posiada żywotność równą 500 lat. Oprócz tego jest odporny na fałszerstwa i wirusy, a także nie może być manipulowany przez hakerów.
 
Wszechstronność
Konwerter SMA 35 plus obsługuje najpopularniejsze typy plików, jak np. TIFF, JPEG i PDF niezależnie od tego czy zostały wykonane w formacie czarno-białym, w skali szarości czy w kolorze. Proces konwersji jest szybki, niezawodny i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Rozmiar oryginalnego dokumentu może być różny, począwszy od małych wizytówek, a skończywszy na dużych książkach, mapach lub rysunkach. Po przeniesieniu plików do systemu, system zapewnia pracę bez żadnego nadzoru. System zawiera komputer PC wraz z oprogramowaniem do zarządzania plikami. Komunikacja z komputerem odbywa się za pośrednictwem standardowego interfejsu. Tryb poczwórny umożliwia podzielenie każdego obrazu na cztery części. Jest to bardzo przydatna funkcja dla oryginalnych dokumentów, których nie można przeglądać za jednym razem, jak np. rysunki techniczne w formacie A0 (rozmiar E).
 
Wysoka produktywność
Konwerter SMA 35 plus jest najszybszym na świecie urządzeniem do archiwizacji danych na mikrofilmie 35 mm. Może zapisywać do 3600 obrazów na godzinę na mikrofilmie 35 mm. Dla mniejszych oryginałów, jak np. karty biblioteczne, czeki, itp., dostępne jest opcjonalne narzędzie do zagnieżdżania obrazów umożliwiające odpowiednie rozmieszczenie obrazów prowadząc w efekcie do szybszej prędkości konwersji.
 
Wydajność
Konwerter SMA 35 plus jest tani w użytkowaniu, ponieważ wykorzystuje standardowy mikrofilm i nie wymaga od użytkownika zakupu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych.
 
Elastyczność
Konwerter SMA 35 plus może opcjonalnie obsługiwać również standardowe mikrofilmy 16 mm. Opcjonalny pakiet zawiera kamerę 16 mm oraz specjalny klucz licencyjny odblokowujący funkcję obsługi mikrofilmu 16 mm. Dla zastosowań konwersji plików cyfrowych na mikrofiszę lub dla zastosowań COM prosimy zapoznać się z konwerterem SMA 105. Ten produkt posiada wbudowany procesor umożliwiający wywoływanie mikrofilmów niezwłocznie po naświetleniu.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU