KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
Документные Сканеры

PaperAir 10

Производитель: Avision

Łatwe w użyciu oprogramowanie PaperAir Manager

Dla szerszego konsumenta, który niekoniecznie musi znać się na skanerze, Avision wprowadził łatwe w użyciu oprogramowanie PaperAir Manager TWAIN. Wystarczy nacisnać przycisk Skanuj, skanowanie zostanie zakończone z wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami skanowania. Korzystając z programu PaperAir zyskujesz prawdopodobnie najłatwiejsze skanowanie, które pozwala na skanowanie wielu stron bez względu na rozmiar i kolor dokumentu. 

Wyszukiwanie dokumentów nigdy nie było łatwiejsze

PaperAir 10 Manager ma potężną wyszukiwarkę. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce wszystkie dokumenty można zeskanować , a cały tekst obrazu można rozpoznać i zapisać w bazie danych w procesie rozpoznawania tekstu. Po prostu wpisz słowo kluczowe, dokument można przeszukać w ciągu kilku sekund za pomocą rozpoznanego teksu obrazowego, nazwy pliku i informacji  znacznika. 

Konwertowanie dokumentów papierowych do plików Microsoft Word/Excel/PowerPoint

Skaner PaperAir 10 pozwala automatycznie rozpoznać tekst obrazu i zapisać obraz oraz tekst w pliku Microsoft Word /Excel /PowerPoint

Wysyłanie e-mailem lub drukowanie zeskanowanego obrazu bezpośrednio po skanowaniu

Za pomocą programu PaperAir Manager można dołączyć zeskanowany obraz do domyślnej aplikacji e-mail lub wydrukować go za pomocą drukarki, zamiast korzystać z kopiarki. 

Nie jest wymagany przewód zasilający

PaperAir 10 jest zasilany przez kabel micro USB do komputera. Nie wymaga zewnętrznego zasilacza i przewodów!

Idealne rozwiązanie do skanowania grubych dokumentów  

Kiedy gruby dokument lub dowolny nieporęczny obiekt musi zostać przeskanowany, innowacyjna pokrywa może zostać podniesiona, aby pomóc w spłaszczeniu przedmiotu. W rezultacie można uzyskać zoptymalizowaną jakość obrazu, ponieważ element jest bardziej równomiernie oświetlony.

SPECYFIKACJA PRODUKTU