KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DLA PRZEMYSŁU

METIS SURF 3D

Производитель: Metis Digital

Skaner powierzchniowy do przechwytywania kolorów i trójwymiarowego tłoczenia!

SURF 3D to rewolucyjny skaner zaprojektowany i wyprodukowany przez METIS, który został zaprezentowany na wystawie InPrint (München) w listopadzie 2017 r. Skaner ten jest w stanie przechwycić kolory, trójwymiarowe wytłoczenia i informacje o połysku w mniej niż 1 minutę od materiałów takich, jak drewniane deski, skóra, kamień, tekstylia, tapety, kafelki, dzieła sztuki itp.

SURF 3D zapewnia funkcje, które nie są dostępne w zwykłym skanerze, takie jak rozszerzone dostosowanie do oświetlenia materiału i danych wytłaczanych w 3D (np. Do zastosowania w drukowaniu 3D lub aplikacjach do wytłaczania).

Skaner SURF 3D jest przeznaczony w szczególności do drukarek cyfrowych średniej wielkości, wymagających kolorowych, wizualnych danych 3D i / lub rzeczywistych danych 3D (np. Reprodukcja małych sztuk plastycznych, niestandardowych okładek telefonów, menu restauracji z fantazyjnymi okładkami, zawijanie obiektów za pomocą specjalnych materiałów, tworzenie gadżetów, małych produkcji, proofingów itp.); średniej wielkości aplikacje ceramiczne i tapety; Aplikacje do renderowania 3D, w których skaner może być wykorzystany do przechwytywania właściwości materiału (rozproszone MAP, MAP Bump, itp.) W celu perfekcyjnego odtworzenia materiału w aplikacjach CGI i CAD.

Skaner ten może generować kolorowe obrazy o wysokiej rozdzielczości, w tym mapę 3D  i połysk MAP (reprezentujący właściwości odbicia powierzchni).

Oprogramowanie do skanowania SURF 3D zostało zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowo prostego użytkowania, a jednocześnie bez uszczerbku dla wydajności i jakości obrazu. Integruje również oprogramowanie METIS Light Inspector, które pozwala projektantom m.in. optymalizować kolory i wytłaczanie danych dla określonego wyjścia lub zastosowania

SPECYFIKACJA PRODUKTU