KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY DO MIKROFILMÓW, KONWERTERY, WYWOŁYWARKI

e-IMAGE DATA ScanPro 3000

Производитель: E-ImageData

Skaner SCANPRO 3000 wprowadza ultra wysoką rozdzielczość do procesu skanowania mikrofilmów. Wyposażony jest w 26-megapikselowy aparat fotograficzny. To prawie dwa razy wyższa rozdzielczość optyczna niż posiada jakikolwiek skaner tego typu. Zapewnia wyjątkową jakość obrazu, niespotykaną dotąd w branży mikrofilmowej.

Skanery mikrofilmowe SCANPRO są wybierane przez uczelnie, biblioteki i korporacje na całym świecie za ich łatwość obsługi, wydajność i wartość. Solidna stalowa konstrukcja SCANPRO 3000 zapewnia długotrwałą niezawodność. Oprogramowanie dołączone do skanera jest intuicyjne i zgodne z systemem Windows.

Nowoczesne oprogramowanie wraz technologią OCR pozwala automatycznie zlokalizować wybrane słowa na mikrofilmach oraz dodawać linki do drugorzędnych źródeł informacji podczas prowadzenia badań. Za pomocą jednego kliknięcia można zapisywać skany do postaci przeszukiwalnych plików PDF. Funkcja zdalnego dostępu, standard we wszystkich urządzeniach ScanPro sprawia, że informacje dostępne dla każdego, w dowolnym miejscu na świecie, za pomocą komputera z dostępem do internetu.

Funkcja Focus-Lock pozwala na znaczną oszczędność czasu i zwiększa wydajność. Focus-Lock utrzymuje ostrość obrazu podczas ruchu filmowego oraz zmiany w powiększeniu. Skanery bez tej funkcji mogą potrzebować ponad 20 sekund na ustawienie ostrości przy każdorazowej zmianie powiększenia, przez co są trudne w użyciu i czasochłonne w obsłudze.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU