KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex IQ Quattro 4450 ScanStation PRO

Производитель: CONTEX

Skanowanie i kopiowanie dokumentów dla profesjonalistów

ScanStationPRO to prawdziwie profesjonalne rozwiązanie. Tylko ScanStationPRO może dać Ci jakość, jak żadna inna, w połączeniu z najbardziej efektywnym sposobem skanowania, kopiowania, archiwizowania lub archiwizowania dokumentów wielkoformatowych na rynku. Z 30% większą produktywnością niż może zapewnić obecna konfiguracja skanera, otrzymujesz niezrównany zwrot z inwestycji (ROI) za pomocą rozwiązania ScanStatioPRO.

Zwiększona wydajność, dzięki czemu można podjąć więcej projektów. Użyj rozwiązania ScanStationPRO z autonomicznym skanerem lub połącz je z preferowaną drukarką. Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie oprogramowania ScanStationPRO w celu utworzenia rozwiązania wielofunkcyjnego ze współpracującym ze sobą skanerem i drukarką, możesz skorzystać z  wysokiego lub niskiego stojaka podłogowego,  możesz użyć do  miejsca w biurze. Po prostu umieść skaner na drukarce lub w pozycji obok siebie.

Rozwiązanie ScanStationPro ułatwia tworzenie środowiska z wydajnym przepływem pracy dzięki dostępnemu i w pełni funkcjonalnemu ekranowi dotykowemu.

Skaner IQ Quattro rejestruje każdy detal w swoich oryginałach dzięki zaawansowanej 48-bitowej technologii CIS. W połączeniu z 21,5-calowym ekranem dotykowym, w którym można obsługiwać, edytować i udostępniać, rozwiązanie to znacznie ułatwia życie. A przepływ pracy jest szybszy!

Rozwiązanie zawiera:

  • Oprogramowanie Nextimage 5
  • Niski stojak podłogowy
  • 21,5-calowy ekran dotykowy
  • Ramiona do monitora i klawiaturę
  • Półki na komputer i klawiaturę

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU