KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY WIELKOFORMATOWE, DO MAP, OBRAZÓW

Contex HD Ultra X 6090 ScanStation PRO

Производитель: CONTEX

Nowy standard dla skanerów wielkoformatowych

HD Ultra X 6090 to najbardziej wydajny i elastyczny wielkoformatowy na rynku skaner. Zwłaszcza w środowiskach wymagających wysokiej klasy, wymagających skanowania w najwyższej możliwej jakości.  Dzięki prędkości maksymalnej wynoszącej 17,8 ips, możesz znacznie zwiększyć tempo swojego przepływu pracy. Możesz także przełączać się pomiędzy trzema różnymi poziomami prędkości bezpośrednio na intuicyjnym panelu dotykowym skanera. Jeśli prędkość nie robi na tobie wrażenia, spójrz na szerokość.

Jest to pierwszy na świecie 60-calowy skaner CCD. Elastyczność rozmiarów, nasze oprogramowanie Nextimage i bezprecedensowa szerokość skanowania daje Ci elastyczność, aby być inteligentnym i stworzyć bardziej wydajny przepływ pracy.

Wysokiej jakości soczewki

Skanery Contex CCD wykorzystują najwyższej jakości obiektywy Fujifilm, aby wyświetlać obrazy w wysokiej rozdzielczości w najlepszej jakości dostępnej obecnie na rynku.

Funkcja natychmiastowego włączenia

Oszczędzaj cenny czas dzięki możliwości rozpoczęcia skanowania bez czasu rozgrzewania.

Wykrywanie prawdziwej wielkości

Nie musisz mówić skanerowi, co ma robić. Wykrywa szerokość bez twojej pomocy.

OTAC

Dzięki zoptymalizowanemu regulowaniu grubości można łatwo dostosować skaner do oryginałów tuż przed skanowaniem.

Regulacja prędkości

Trzy różne poziomy prędkości na wyciągnięcie ręki na panelu dotykowym ułatwiają dostosowanie skanera do obiegu pracy i wymagań oryginału .

USB 3.0 SuperSpeed xDTR3

Dostosowaliśmy naszą technologię xDTR do pracy z protokołem SuperSpeed USB 3.0, znacznie zwiększając jego wydajność. Ma najszybszą szybkość przesyłania danych dowolnego skanera dostępnego na rynku.

Gigabit Ethernet xDTR2.5

Zoptymalizowany do 100 MB na sekundę. Do 60% szybsza prędkość transferu niż w przypadku xDTR2 dzięki nowej ulepszonej elektronice.

Regulacja bufora dławiącego Gbit

Bufor 1 GB eliminuje zatrzymywanie skanera. Zachowaj prędkości skanowania i dotrzymaj tych terminów

Wykrywanie Contex True Size

HD Ultra X znajduje szerokość papieru podczas skanowania. Bez zmarnowanego czasu. Brak połysku butów tylko natychmiastowa detekcja szerokości. Koniec z przenoszeniem dokumentu w tył i w przód podczas podawania go do skanera. Wystarczy załadować i zeskanować.

Statyczny, bezdotykowy system szklany

Ciesz się praktycznie darmowymi szklanymi płytami dzięki nowej konstrukcji białej płyty dociskowej w HD Ultra X. Punkt nacisku jest przesunięty względem linii skanowania, dzięki czemu szkło nie jest narażone na zadrapania. Tarcie o minimalnym współczynniku tarcia, pływające szkło transportowe z nowym systemem szybkiej wymiany szkła magnetycznego sprawia, że wymiana lub czyszczenie szklanej płyty jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Contex Perfect Light

Contex Perfect Light w HD Ultra X pochodzi od inżynierów ostrożnie dobierających najnowszą technologię diod świecących (LED) i łącząc to ze specjalnie opracowanymi filtrami dyfuzyjnymi.

FlexDoc

Łącząc automatyczną regulację grubości (ATAC), napęd na wszystkie koła (AWD), automatyczną korektę konturu i nową regulację nacisku papieru, Flex-Doc umożliwia skanowanie dowolnych dokumentów, od cienkich gazet po plakaty na tablicach piankowych, tablicach gator i innych nieporęcznych dokumentów o grubości do 0,6 ".

FlexFeed

Dzięki wyjmowanym, nie przewijającym się powrotnie prowadnicom papieru, ładowaniu po prawej stronie, podajnikowi w kształcie grzybka i wygodnej nowej tacy wyjściowej funkcja FlexFeed eliminuje konieczność skanowania dowolnego dokumentu, nawet o szerokości do 60 cali.

 

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU