KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY WIELKOFORMATOWE, DO MAP, OBRAZÓW

Contex HD Ultra X 6050 ScanStation PRO

Производитель: CONTEX

Nowy standard dla skanerów wielkoformatowych

ScanStation Pro to rozwiązanie dla profesjonalnego środowiska– wysoka jakość w dużym tempie

HD Ultra X to najbardziej wydajny i elastyczny wielkoformatowy na rynku skaner. Zwłaszcza w środowiskach wymagających wysokiej klasy, wymagających skanowania w najwyższej możliwej jakości.  Dzięki prędkości maksymalnej wynoszącej 17,8 ips, możesz znacznie zwiększyć tempo swojego przepływu pracy. Możesz także przełączać się pomiędzy trzema różnymi poziomami prędkości bezpośrednio na intuicyjnym panelu dotykowym skanera. Jeśli prędkość nie robi na tobie wrażenia, spójrz na szerokość.

Jest to pierwszy na świecie 60-calowy skaner CCD. Elastyczność rozmiarów, nasze oprogramowanie Nextimage i bezprecedensowa szerokość skanowania daje Ci elastyczność, aby być inteligentnym i stworzyć bardziej wydajny przepływ pracy.

USB 3.0 SuperSpeed xDTR3

Dostosowaliśmy naszą technologię xDTR do pracy z protokołem SuperSpeed USB 3.0, znacznie zwiększając jego wydajność. Ma najszybszą szybkość przesyłania danych dowolnego skanera dostępnego na rynku.

Gigabit Ethernet xDTR2.5

Zoptymalizowany do 100 MB na sekundę. Do 60% szybsza prędkość transferu niż w przypadku xDTR2 dzięki nowej ulepszonej elektronice.

Regulacja bufora dławiącego Gbit

Bufor 1 GB eliminuje zatrzymywanie skanera. Zachowaj prędkości skanowania i dotrzymaj tych terminów

Wykrywanie Contex True Size

HD Ultra X znajduje szerokość papieru podczas skanowania. Bez zmarnowanego czasu. Brak połysku butów tylko natychmiastowa detekcja szerokości. Koniec z przenoszeniem dokumentu w tył i w przód podczas podawania go do skanera. Wystarczy załadować i zeskanować.

Statyczny, bezdotykowy system szklany

Ciesz się praktycznie darmowymi szklanymi płytami dzięki nowej konstrukcji białej płyty dociskowej w HD Ultra X. Punkt nacisku jest przesunięty względem linii skanowania, dzięki czemu szkło nie jest narażone na zadrapania. Tarcie o minimalnym współczynniku tarcia, pływające szkło transportowe z nowym systemem szybkiej wymiany szkła magnetycznego sprawia, że wymiana lub czyszczenie szklanej płyty jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Contex Perfect Light

Contex Perfect Light w HD Ultra X pochodzi od inżynierów ostrożnie dobierających najnowszą technologię diod świecących (LED) i łącząc to ze specjalnie opracowanymi filtrami dyfuzyjnymi.

FlexDoc

Łącząc automatyczną regulację grubości (ATAC), napęd na wszystkie koła (AWD), automatyczną korektę konturu i nową regulację nacisku papieru, Flex-Doc umożliwia skanowanie dowolnych dokumentów, od cienkich gazet po plakaty na tablicach piankowych, tablicach gator i innych nieporęcznych dokumentów grubości do 0,6 ".

FlexFeed

Dzięki wyjmowanym, nie przewijającym się powrotnie prowadnicom papieru, ładowaniu po prawej stronie, podajnikowi w kształcie grzybka i wygodnej nowej tacy wyjściowej funkcja FlexFeed eliminuje konieczność skanowania dowolnego dokumentu, nawet o szerokości do 60 cali.

SnapSize

SnapSize ułatwia i przyspiesza przełączanie między dokumentami o różnych rozmiarach, eliminując konieczność ręcznego dostosowywania oprogramowania. Precyzyjne optyczne czujniki papieru rejestrują rozmiar dokumentu i automatycznie dostosowują wymagane ustawienia.

Mądry podział

Dzięki temu wszyscy użytkownicy w grupie roboczej mogą obsługiwać skaner z własnego komputera za pośrednictwem sieci Ethernet.

AccuColor

Aby uzyskać najlepsze wyniki, skaner i oprogramowanie powinny działać z pełnymi 48-bitowymi danymi. Tam, gdzie inne skanery ignorują niektóre z tych danych, HD Ultra jest światowym skanerem formatu z prawdziwym 48-bitowym przechwytywaniem kolorów.

CCD

Contex wykorzystuje wszechstronne aparaty cyfrowe z zaawansowanym wychwytywaniem punktu wyjścia i cyfrową konwersją na pokładzie, zapewniając minimalny poziom szumów i rozszerzony zakres dynamiki. Unikalna czteroliniowa technologia CCD ze specjalną linią panchromatyczną zapewnia, że podczas skanowania monochromatycznego nie zostaną utracone kolory. Wysokiej jakości świetlówki fluorescencyjne zapewniają najwyższe standardy rynkowe w zakresie poprawności kolorów.

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU