KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex HD Ultra X 3650

Производитель: CONTEX

Nowy standard dla skanerów wielkoformatowych
Zaprojektowaliśmy HD Ultra X, aby sprostać potrzebom ekspertów technicznych, grafików, archiwistów i działów repro. Niezależnie od tego, czy skanujesz mapy, rysunki, gazety czy dzieła sztuki, skaner zawsze będzie rejestrować każdy szczegół dokładnie tak, jak go widzisz.

HD Ultra X to najszybsza kolekcja skanerów
Przy maksymalnej prędkości do 17,8 ips, możesz znacznie zwiększyć tempo pracy. Możesz także przełączać się pomiędzy trzema różnymi poziomami prędkości bezpośrednio na intuicyjnym panelu dotykowym skanera. Ta seria obejmuje pierwszy na świecie 60-calowy skaner CCD, ale ma także 36– i 42-calowe szerokości. Elastyczność rozmiarów, nasze oprogramowanie Nextimage i bezprecedensowa szerokość skanowania daje Ci elastyczność, aby być inteligentnym i stworzyć bardziej wydajny przepływ pracy.
W przypadku serii HD Ultra X użyte zostały zoptymalizowane lampy LED, więc nie musisz myśleć o wy-mianie lamp. Nie musisz też martwić się konserwacją w takim samym stopniu jak inne skanery wielkofor-matowe. Najlepsze ze wszystkiego jest to, że szkło jest super odporne na zadrapania i stworzyło projekt obsługi papieru, który przedłuży żywotność materiałów eksploatacyjnych. To wszystko składa się na najbardziej wydajną i elastyczną serię skanerów wielkoformatowych na rynku.
Contex AIO
Dzięki aplikacji Contex AIO na tablecie lub smartfonie możesz kontrolować Nextimage na odległość. Oznacza to, że nie musisz przechodzić między komputerem (w którym zainstalowałeś Nextimage) a skanerem. Wystarczy stanąć obok skanera w Contex AIO i wybrać zadanie, które ma wykonać skaner, Zanim się zorientujesz, to już zrobione. W ten sposób Contex AIO pomaga usprawnić przepływ pracy, zwiększa produktywność i ostatecznie ułatwia życie.

SPECYFIKACJA PRODUKTU