KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
Документные Сканеры

AVISION AN240W

Производитель: Avision

Model AN240W to szybki skaner sieciowy idealny dla Twojej firmy. Za pomocą jednego przycisku możesz skanować 

i wysyłać pliki do kilku miejsc np. e-mail, serwer FTP, do chmury, do aplikacji i na dysk USB. Zaprojektowany, aby skanować zarówno dokumenty, wizytówki jak i plastikowe karty identyfikacyjne. Udoskonalona ścieżka pobierania papieru zapewnia sprawne i niezawodne przekazywanie papieru i zmniejsza ryzyko zacięcia dokumentu. Zapewnia również dostęp dla papieru o gramaturze do 413 g/m² oraz dla wytłaczanych kart plastikowych o grubości do 1.25 mm, może skanować dokumenty o szerokości aż 242 mm.

Skaner AN240W wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 80 dokumentów, a jego prędkość skanowania wynosi do 60 stron na minutę lub do 120 obrazów na minutę. Skaner oferuje rozdzielczość optyczną 600 dpi, 48 bitową głębie kolorów oraz interfejs USB.

Łatwa obsługa za pomocą dużego  dotykowego ekranu LCD

Skaner posiada wbudowany 8 calowy ekran dotykowy, dzięki czemu obsługa skanera jest banalnie prosta. Użytkownicy skanera mogą korzystać z najczęściej wybieranych ustawień ze  skrótów umieszczonych na ekranie dotykowym.

Wygodne skanowanie sieciowe

Skaner AN240W posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu umożliwia na bezprzewodowe skanowanie oraz na odbiór obrazów z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Avision App.

 

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU