KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
Документные Сканеры

AVISION_AM30A

Производитель: Avision

WIELOFUNKCYJNE URZĄDZENIE ALL-IN-ONE

Kopiowanie
Produkt został zaprojektowany z różnymi zaawansowanymi funkcjami kopiowania, które zawierają kopię karty identyfikacyjnej, automatyczne obracanie, oszczędzanie papieru do kopiowania wielostronicowego dokumentu na pojedynczym arkuszu itp.


Drukowanie
Gdy urządzenie jest podłączone do komputera za pośrednictwem portu USB lub sieciowego, może on drukować na miejscu lub w sieci.


Faks
Dzięki wbudowanemu modemowi faksowemu (33,6 kb / s Super G3) i dodatkowej linii telefonicznej urządzenie może przesłać zeskanowany dokument do zdalnego faksowania, podobnie jak zwykły faks. Ponadto, przed wysłaniem lub usunięciem faksów można wymagać podania hasła, a bariera anty śmieciowa chroni Twoją prywatność.


Skanowanie do USB

Bez skomplikowanych ustawień produkt umożliwia zapisanie zeskanowanego obrazu na dysk wymienny (Flash) za pośrednictwem portu USB.


Skanowanie do wiadomości e-mail

Funkcja skanowania do wiadomości e-mail umożliwia skanowanie dokumentów w pełnym kolorze i przesyłanie ich pocztą e-mail jako załącznik w formacie PDF, JPEG lub TIFF bezpośrednio z poziomu produktu.


Skanowanie do archiwum

Funkcja skanowania do archiwizacji pozwala skanować dokumenty i zapisywać je w folderze osobistym lub dowolnym serwerze w sieci, w tym FTP lub CIFS.

 

Wyraźny i łatwy w obsłudze ekran LCD

Łatwy do odczytania i nawigacji, 1,7-calowy, jasny kolorowy ekran LCD prowadzi nawet najbardziej złożone operacje. Po prostu zrób kilka naciśnięć na panelu sterowania, dokument zostanie zeskanowany i wyeksportowany w ciągu kilku sekund.


Opcjonalny automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy

Dzięki opcjonalnemu automatycznemu podajnikowi dokumentów na 35 arkuszy produkt pozwala na ciągłe skanowanie i przesyłanie 35-stronicowego dokumentu w jednym czasie z niezawodną jakością, aby zwiększyć wydajność.


Zarządzanie urządzeniami zdalnie za pośrednictwem wbudowanej strony sieci Web

Produkt zapewnia wygodny sposób sprawdzania stanu materiałów eksploatacyjnych kasety drukującej, liczników skanowania i liczenia kopii, które pomogą utrzymać produkt w dobrym stanie. Po prostu wpisując adres IP urządzenia w polu URL przeglądarki, zostanie wyświetlony monit z osadzoną stroną internetową produktu.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU