KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SERWIS

MetroVac MDV-1ESD

Producent: MetroVac

Najpopularniejsza seria na świecie MetroVac DataVac  ESD Safe Pro zaprojektowana do czyszczenia komputera, zaprojektowana specjalnie do usuwania kurzu, włokien, włosów, resztek a nawet kawałków papieru z urządzenia.

MetroVac DataVac  ESD Safe pomoże Ci uprościć przestrzeń biurową oraz zmniejszyć ryzyko zakłóceń. Ten wielofunkcyjny odkurzacz  i dmuchawa w jednym posiada silnik o pojemności 70 CFM oraz rozciągliwy wąż  dzięki czemu dostanie do każdego zakamarka w systemie komputerowym. Dodatkowo  MetroVac DataVac  ESD Safe  został zaprojektowany w celu zmniejszenia wyładowania elektrostatycznego i posiada unikatowy antystatyczny pasek na nadgarstek ułatwiający czyszczenie.

 

To zielona alternatywa dla sprężonego powietrza w puszkach.  W zestawie znajdziemy wąż elastyczny o długości   0,9-1,8m, narzędzie szczelinowe—szczoteczkę, czteropunktowy zestaw do czyszczenia narzędzi oraz 5 jednorazowych worków dodatkowo seria ESD zawiera pasek na ramię ułatwiający transportowanie.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów komputerowych, dla biura, a także prywatnych użytkowników.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Model

DataVac ESD Safe MDV - 1ESD

Konstrukcja

Stalowa

Silnik

0.75 HP

Ampery

4.5

Moc

500 W

Napięcie wejściowe

220 v / 50Hz

Przepływ powietrza

70 CFM

Długość kabla

3.6 m

Akcesoria

0,9-1,8m wąż elastyczny, narzędzie do czyszczenia szczelinowego, szczoteczka do kurzu, czteropunktowy zestaw do czyszczenia, opaska antystatyczna, pasek na ramię

Wymiary

10.2 x 10.2 x 40,64 cm

Waga 

2.7 kg