KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SERWIS

MetroVac ED-500ESD

Producent: MetroVac

MetroVac DataVac ESD Safe Electric Duster jest niewielkim, innowacyjnym elektrycznym urządzeniem służącym do wydmuchiwania kurzu, brudu oraz zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych codziennego użytku.

Metro DataVac ESD Safe Electric Duster ED-500ESD ma za zadanie całkowicie wyeliminować "powietrza w aerozolu". Jest to jeden z najnowszych produktów z serii DataVac. Model Electric Duster ED-500ESD został zaprojektowany całkowicie od nowa po to, żeby stać się jeszcze bardziej funkcjonalnym i prostszym w obsłudze urządzeniem. Jest o wiele bardziej kompaktowy i wygodny w użyciu niż poprzednie modele, został wyposażony w nowy, niewiarygodnie mocny silnik 500-Watowy, który dosłownie zdmuchuje kurz, brud i zanieczyszczenia z drogich komputerów oraz sprzętów elektronicznych. Moc i natężenie wydmuchiwanego powietrza można kontrolować za pomocą dołączonych końcówek. Oprócz specjalistycznych końcówek model ED-500ESD został wyposażony w długi kabel 3-żyłowy z uziemieniem oraz antystatyczną opaskę na rękę. Regularne stosowanie DataVac@ ESD Safe Electric Duster pozwoli na dłuższe funkcjonowanie urządzeń elektronicznych oraz na uniknięcie kosztownych napraw serwisowych.

Nowy DataVac ESD Safe Electric Duster jest to produkt ekologiczny, bardziej skuteczny i co najważniejsze jego zakup zwraca się po kilkunastu użyciach. Stanowi alternatywę dla wszelkiego powietrza w aerozolu, które aktualnie zdominowało kategorię środków czyszczących.

Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów komputerowych, dla biura, a także prywatnych użytkowników.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Model

DataVac ESD Electric Duster ED- 500ESD

Konstrukcja

Stalowa z elemenatmi plastikowymi

Silnik

0.75 HP

Ampery

4.5

Moc

500 W

Napięcie wejściowe

220 v / 50Hz

Przepływ powietrza

70 CFM

Długość kabla

3.6 m

Akcesoria

Zestaw specjalistycznych końcówek

Wymiary

17.1 x 10.1 x 19 cm

Waga 

1.4 kg