O konferencji

Krzysztof Buczek - Dyrektor Zarządzający​

Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się i w końcu zdecydowaliśmy się na  zorganizowanie  I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl. Chcemy aby nasza Konferencja połączyła najlepsze firmy, z którymi od wielu lat współpracujemy i z którymi tworzymy zarówno małe jak i skomplikowane projekty IT. 

Podczas I edycji naszej Konferencji postaramy się na przedstawieniu oferty produktowej Skanowanie.pl, wymianie doświadczeń oraz kierunku zmian na rynku oraz wytwarzania projektów. Spróbujemy nagrodzić najbardziej aktywnych Partnerów. 

Serdecznie zapraszamy na naszą imprezę.

Udział w Konferencji Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to dla Partnerów wydarzenia i Wystawców doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych z firmami technologicznymi, które swoimi usługami wspierają tysiące podmiotów w całej Polsce – dostarczając im sprzęt, doradzając w zakresie IT a także wdrażając niezbędne oprogramowanie.
Firmy zrzeszone w Sieci Skanowanie.pl są sprzedawcami, wdrożeniowcami a także najlepszymi przedstawicielami Skanowanie.pl. To właśnie dzięki nim i ich ciężkiej pracy zaoferowane przez nas rozwiązania trafiają do kilku tysięcy odbiorców co roku w całej Polsce. W trakcie 2-dniowej Konferencji Państwo jako Partnerzy lub Wystawcy zyskają szansę nawiązania współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi, a tym samym dotarcia do swoich bezpośrednich klientów lub resellerów.

Marcin Buczek - Dyrektor Operacyjny​

Konferencja Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to spotkanie firm, które zajmują się szeroko pojętnym doradztwem IT, sprzedażą i wdrożeniami różnego rodzaju rozwiązań IT. To wydarzenie dedykowane dla firm, których wspólnym mianownikiem jest sprzedaż oraz wdrażanie rozwiązań Skanowanie.pl. Konferencja Sieci Partnerskiej Skanowanie.pl to dwa dni merytorycznych rozmów i wymiany doświadczeń w zakresie dystrybucji oraz wdrożeń rozwiązań IT w sektorze Public, Goverment, MŚP, Korpo. To także czas na spotkania, networking oraz liczne okazje do pozyskania nowych kontaktów biznesowych w środowisku prężnie działających firm informatyczno-wdrożeniowych z całej Polski.

Harmonogram

  • 2019
  • 2020
  • 2021

Partnerzy

Dlaczego warto?

  • 2 dni merytorycznych rozmów o najnowszych technologiach

  • networking z wiodącymi wdrożeniowcami i integratorami IT

  • strefa wystawców

  • liczne atrakcje dla uczestników

  • wymiana doświadczeń

Gdzie?

Konferencja Partnerska Skanowanie.pl 2020