KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

PANASONIC_KV-S2087

Manufacturer: PANASONIC

Skaner dokumentów A4 Duplex

Zupełnie nowy, superszybki, kolorowy skaner wielu dokumentów A4 KV-S2087 umożliwia jednoczesne skanowanie dokumentów w wielu rozmiarach i na różnych materiałach, zapewniając zawsze doskonałe efekty. Dzięki poszerzonej gamie innowacyjnych funkcji, szybszemu działaniu i konkurencyjnej cenie model KV-S2087 stał się obowiązkową pozycją na liście każdej małej i średniej firmy w sektorze finansów, prawa, opieki zdrowotnej i hotelarstwa.

KV-S2087 skanuje 85 arkuszy A4 na minutę, aż do rozdzielczości 300 dpi, w jedno-lub dwustronne, monochromatyczne, w skali szarości lub w kolorze. Rozdzielczość optyczna skanera to 600 dpi, a pojemność zbiornika wynosi 200 arkuszy (80 g / m²).

Inteligentny podajnik papieru, który stale kontroluje i reguluje nacisk rolek wraz z innowacyjnym ultradźwiękowym systemem wykrywania podwójnych wciągnięć zapewnia maksymalną przepustowość mieszanych dokumentów.

Ten kompaktowy skaner może skanować do 40000 dokumentów dziennie i obsługiwać formaty od wizytówek do A4.

Absolutnie niezawodne skanowanie dokumentów oraz długich arkuszy. Wysokiej jakości obróbka obrazu składająca się z automatycznego rozróżniania materiałów czarno-białych/kolorowych, usuwania dowolnych kolorów oraz automatycznego przycinania/korekcji pochylenia.

Zaawansowane przetwarzanie obrazu zapewnia wysoką niezawodność skanowania.

Skaner jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich biur. Idealnie sprawdzi się w skanowaniu listów, faktur, kwitów, rachunków lub wizytówek. Jego niewielkie wymiary sprawią, iż bez problemu zmieści się na każdym biurku.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU