KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
MICROFILM SCANNERS

Eclipse

Manufacturer: nextScan

NextScan Eclipse to jeden z najbardziej wydajnych i szybkich skanerów mikrofilmowych na świecie. Pracownie digitalizacji, które posiadają zbiory mikrofilmów docenią skaner Eclipse ze względu na:  jakość wykonania, nieskomplikowaną obsługę, prędkość skanowania oraz otrzymywanie zeskanowanych plików w najwyższej jakości.

 

Unikalną cechą skanera Eclipse jest rewolucyjna technika skanowania tzw."Ribbon" opracowana przez firmę NextScan. Polega na tym, że podczas procesu skanowania  przechwytuje całą rolkę mikrofilmu w jednym ciągłym obrazie. W trakcie tej czynności odbywa się podproces, który tworzy poszczególne obrazy. Skanowanie techniką "Ribbon" zapewnia, że podczas procesu skanowania mikrofilmu żaden dokument nie zostanie pominięty.

 

Linia skanerów Eclipse jest dostępna w trzech modelach bazujących na prędkości skanowania: Eclipse 400, Eclipse 600, Eclipse 1000. Do każdego modelu opcjonalnie można zamówić dodatkowe oprogramowanie NextStar HD, rozszerzony serwer pamięci masowej (RSD), kamerę 12288 pixeli oraz wyposażenie do kart 3M i mikrofilmów o długości 300 m.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU