KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

InoTec SCAMAX® 801

Manufacturer: InoTec

Produkcyjne skanery dokumentowe SCAMAX, niemieckiej firmy InoTec GmbH są to najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do przetwarzania dużych ilości dokumentów papierowych na postać elektroniczną. O jakości ich konstrukcji świadczy fakt, że nie mają one rekomendowanego dziennego obciążenia. Zastosowanie w skanerach InoTec innowacyjnych   technologii gwarantuje, niezawodne, szybkie skanowanie ogromnej ilości dokumentów.

Skanery Scamax z serii 8x1 wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością, innowacyjnym transportem dokumentów, niskim kosztem eksploatacji oraz  zapewniają maksymalny komfort pracy operatorowi. To wszystko sprawia, że skanery z serii 8x1 są odpowiednim narzędziem dla dużych firm i korporacji.

Model SCAMAX 801 osiąga prędkość skanowania do 320 obrazów (duplex) na minutę (format A4) a jakość otrzymywanych plików, kwalifikują go do najbardziej wymagających zastosowań. Wszystkie skanery SCAMAX dostarczane są z certyfikowanymi sterownikami Twain i ISIS i mogą stanowić element wejściowy do dowolnych systemów archiwizacji, obiegu lub zarządzania dokumentami.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU