KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DETERGENDS » Specjalistyczne powietrze

G-2061 Pojemnik z gazem pod ciśnieniem Green Power Hi-Tech 400 ml

Manufacturer: Green Clean
Pojemnik z gazem pod ciśnieniem o pojemności 400 ml pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Usuwanie pyłków powietrzem pod ciśnieniem zapobiega powstawaniu zarysowań na delikatnych powierzchniach, które mogą powstać podczas czyszczenia na mokro lub rozpuszczalnikami. Sprężone powietrze umożliwia intensywny skoncentrowany nadmuch niedostępnych miejsc. Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Absolutnie czysty, nie pozostawia żadnych śladów. Preparat stosuje się wszędzie tam, gdzie bardzo trudno usunąć kurz w normalny sposób.

Innowacyjny produkt Green Power Hi-Tech – Air & Vacuum Power 400 ml jest niepalny i całkowicie przyjazny dla środowiska, nie niszczy warstwy ozonowej. Specjalna technologia gwarantuje bardzo stabilne wysokie ciśnienie aż do 6 bar w temperaturze 20 C. Pojemnik jest wielofunkcyjny pasuje do niego zestaw akcesoriów: V-2000, V-2100, V-2200, V-3000.

Zastosowanie produktu: idealnie sprawdza się przy czyszczeniu komputerów, klawiatur, skanerów, drukarek, napędów CD-ROM, nagrywarek, kamer itd.., szczególnie polecany do stosowania w obszarach elektrycznych.
SPECYFIKACJA PRODUKTU