KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DETERGENDS » Specjalistyczne powietrze

G-2050 Sprężone powietrze pod ciśnieniem - Hi - Tech 400 ml

Manufacturer: Green Clean
Pojemnik z powietrzem pod ciśnieniem o pojemności 400 ml pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Usuwanie pyłków powietrzem pod ciśnieniem zapobiega powstawaniu zarysowań na delikatnych powierzchniach, które mogą powstać podczas czyszczenia na mokro lub rozpuszczalnikami. Sprężone powietrze umożliwia intensywny skoncentrowany nadmuch niedostępnych miejsc.. Nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Absolutnie czysty, nie pozostawia żadnych śladów. Preparat stosuje się wszędzie tam, gdzie bardzo trudno usunąć kurz w normalny sposób.
 
Każda pojemnik wyposażony jest w standardowy spust aerozolu oraz plastikową rurkę o długości 15 cm. Specjalna technologia Green-Clean Aerosol gwarantuje bardzo stabilne wysokie ciśnienie od początku użycia aż do końca. Niewielka waga i duża pojemność sprawiają, że zawsze znajdzie się  miejsce dla Air Power w skrzynce narzędziowej.
 
Zastosowanie produktu: idealnie sprawdza się przy czyszczeniu komputerów, klawiatur, skanerów, drukarek, napędów CD-ROM, nagrywarek, kamer itd.., szczególnie polecany do stosowania w obszarach elektrycznych.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU