KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
MICROFILM SCANNERS

e-IMAGE DATA ScanPro 2200

Manufacturer: E-ImageData

Wysoka wydajność i niesamowity niski koszt

ScanPro 2200 jest najlepszej jakości, najniższy koszt mikrofilmu skaner obecnie na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz zastąpić swój stary czytnik / drukarkę, czy też potrzebujesz ekonomicznej opcji do wyszukiwania i wykonywania badań, 2200 zaspokoi Twoje potrzeby. Zawiera wszystkie funkcje potrzebne do pracy z mikrofilmami i mikrofiszami. Model 2200, jest zbudowany z myślą o zastosowaniach publicznych, ale ma znacznie niższą cenę. 

ScanPro 2200 All-In-One zawiera nośnik z rolkami do skanowania mikrofilmów 16 mm i 35 mm i zawiera nowy AUTO-Carrier(AC) do skanowania mikrofisz. 

Skanowanie z konwersją z dużą szybkością, dodanie opcjonalnego oprogramowania do automatycznego skanowania AUTO-ScanPro umożliwia skanowanie zarówno mikrofilmów, jak i mikrofisz z szybkością 100 obrazów na minutę. Umożliwia automatyczne przejście od obrazu do obrazu za pomocą jednego kliknięcia, automatyczne skanowanie szeregu obrazów, grup obrazów lub całej mikrofiszki. Ponadto urządzenie wielofunkcyjne można w dowolnym momencie wykorzystać do wyszukiwania informacji i badań.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU