KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex IQ Quattro 4490

Manufacturer: CONTEX

Wysoka jakość przy dużej prędkości
IQ Quattro to 4 generacja skanerów CIS firmy Contex. Zawiera najnowszą technologię spełniającą wymagania klientów w zakresie coraz wyższej jakości obrazów, szybszych prędkości skanowania i niezrównanej łatwości użytkowania.

Skaner rejestruje każdy szczegół dzięki zaawansowanej 48-bitowej technologii CIS, przekazującej najlepsze 24-bitowe pliki do pliku o rozdzielczości optycznej do 1200 dpi. IQ Quattro jest dostępny w szerokościach skanowania 24”, 36” i 44” oraz w trzech różnych modelach z maksymalną szybkością skanowania do 14 obrazów/s.
Skanery IQ Quattro są idealne dla grup projektowych i profesjonalistów, którzy wymagają wysokiej jakości skanera o doskonałej wydajności skanowania. Może to być sklep z kopiami lub ludzie pracujący na rynku repro. Skanery IQ Quattro idealnie nadają się również do dokumentów technicznych. Skanuj dokumenty i udoskonalaj swoje pliki w AutoCAD, ESRI i innych oraz udostępniaj za pomocą rozwiązania chmurowego.
Technologia Contex CleanScan oparta jest na niestandardowych modułach CIS z dwustronnym oświetleniem LED i podwójną dyfuzją.
Contex CFR (Color Fringe Removal) to patent firmy Contex. Kolor Fringing jest naturalną konsekwencją technologii CIS sekwencyjnego migania RGB. Dzięki innowacyjnemu myśleniu firmy Contex CFR usunie ten problem dzięki zaawansowanej technologii filtrowania.
Zapewniając 3-krotność przepustowości łącza USB2, nasza unikalna implementacja Gigabit Ethernet jest błyskawiczna i jeszcze bardziej przyspiesza obieg pracy dzięki współużytkowaniu sieci, gdzie można sterować skanami z dowolnego komputera.
xDTR2 (rozszerzona transmisja danych) przyspiesza działanie w świecie rzeczywistym. Wiele funkcji zwiększenia prędkości współpracuje ze sobą, aby umożliwić dwa razy więcej zeskanowanych dokumentów dziennie - niezależnie od wydajności „cala na sekundę”.

SPECYFIKACJA PRODUKTU