KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex IQ Quattro 3690

Manufacturer: CONTEX

Wielki format o kompaktowej konstrukcji!

IQ Quattro 3690 - Poświęcaj mniej czasu na skanowanie, by móc koncentrować się na ważniejszych zadaniach. Możesz skanować małe i duże dokumenty do formatu A0/E.

IQ Quattro jest dostępny dla całego zespołu za pośrednictwem sieci i działa w chmurze, dzięki czemu  można korzystać z plików na smartfonie.

Cienie i niepotrzebne tło są likwidowane, aby skany były wyraźne, wyglądały naturalnie.                     

Co najważniejsze aby były gotowe do użytku na każdym etapie Twojej pracy.

Moduły Contex CleaScan CIS, superszybka sieć Ethernet oraz nagradzane oprogramowanie Nextimage sprawiają, że Contex IQ Quattro to najlepszy skaner do projektów technicznych.

Skaner rejestruje każdy szczegół dzięki zaawansowanej 48-bitowej technologii CIS przekazującej najlepsze 24 bity do pliku z rozdzielczością optyczną do 1200 dpi. IQ Quattro jest dostępny w szerokościach skanowania 24”, 36” i 44” oraz trzech różnych modelach do maksymalnej prędkości skanowania 14 ips.

Oferując 3-krotnie większą przepustowość niż USB2, nasza unikalna implementacja Gigabit Ethernet jest błyskawiczna i jeszcze bardziej przyspiesza przepływ pracy dzięki współdzieleniu sieci, gdzie skany mogą być kontrolowane z dowolnego komputera.

Contex Sigma

Signal Intensity Matching (SIGMA) to patent firmy Contex. Ogrzewanie czujnika podczas skanowania może powodować niejednorodne obrazy. Dzięki Contex innowacyjne myślenie skanerów Contex IQ Quattro zminimalizują różnice czujników NA ŻYWO podczas skanowania.

 

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU