KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex IQ Flex - DEMO UNIT

Manufacturer: CONTEX

Wszechstronny samodzielny skaner płaski A2

IQ Flex stosuje innowacyjne podejście do wielkoformatowego skanowania płaskiego. Dzięki temu produktowi skupiamy się na tym, jak pracujesz, przesuwając granice technologii CIS.

IQ Flex jest wszechstronny z opcjami dla dokumentów ponadgabarytowych, skanowania do druku, a także skanowania książek z podziałami strony. Oznaczaj dokumenty podczas skanowania i kopiowania bezpośrednio z ekranu dotykowego. Dodaj komputer oprogramowanie Nextimage, aby uwolnić pełny  potencjał skanera. W ten sposób uzyskasz dostęp do większej liczby opcji dzięki większemu wyborowi funkcji.

Skaner płaski IQ Flex jest idealny do delikatnych oryginałów, skanowania książek, tekstyliów i dzieł  sztuki, które chcesz przekształcić w treści cyfrowe. Nadaje się do użytku przez artystów, uczelnie, projektantów, archiwistów, agencje, sklepy repro, tekstylia, meble, budownictwo i inżynierię.

Ten płaski skaner działa również dla  architektów, inżynierów i innych specjalistów technicznych. Po prostu dlatego, że ułatwia to pracę podczas obsługi dużych rysunków i pracy z CAD.

Skanowanie dokumentów ponadgabarytowych

Skanuj dokumenty o rozmiarze dwukrotnie większym niż płyta szklana formatu A2/C, nawet oryginały o rozmiarze A1/D

Tryb skanowania książki z pomocnikiem kreatora trybu książki

Po zeskanowaniu spreadu zostaniesz poproszony o zdefiniowanie dwóch stron na panelu operacyjnym. Strony są podzielone,ponumerowane i przechowywane w wybranym miejscu docelowym.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU