KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION AN230W

Manufacturer: Avision

Model AN230W to szybki skaner sieciowy idealny dla Twojej firmy. Za pomocą wyświetlacza LCD i przycisków funkcyjnych na panelu sterowania w języku polskim  można skanować  i wysyłać pliki do kilku miejsc np. e-mail, serwer FTP, do chmury, do aplikacji i na dysk USB. Skaner został zaprojektowany, aby skanować zarówno dokumenty, wizytówki jak i plastikowe karty identyfikacyjne. Udoskonalona ścieżka pobierania papieru zapewnia sprawne i niezawodne przekazywanie papieru i zmniejsza ryzyko zacięcia dokumentu. Zapewnia również dostęp dla papieru o gramaturze do 413 g/m² oraz dla wytłaczanych kart plastikowych o grubości do 1.25 mm, może skanować dokumenty o szerokości aż 242 mm.

Skaner AN230W wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 80 dokumentów, a jego prędkość skanowania wynosi do 40 stron na minutę lub do 60 obrazów na minutę. Skaner oferuje rozdzielczość optyczną 600 dpi, 48 bitową głębie kolorów oraz interfejs USB.

Unikalny i stylowy wygląd

Model AN230W  został zaprojektowany w inteligentny sposób, tak aby zajmował jak najmniej powierzchni na biurku. Zarówno podajnik na dokumenty jak i tacę wyjściową można złożyć gdy nie są w użyciu przez co otrzymuje się dodatkową ochronę przed kurzem.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU