KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION AD8120P

Manufacturer: Avision

AD8120P Duplexowy wysokonakładowy skaner produkcyjny

Avision ma przyjemność ogłosić wydanie wysokonakładowego skanera produkcyjnego z solidnym automatycznym podajnikiem dokumentów na 500 stron i niesamowitą prędkością skanowania do 130 ppm / 260 ipm w kolorze, skali szarości i monochromatycznym. Łącząc technologię ochrony papieru z potrójną detekcją ultradźwiękową, AD8120P zapewnia wyjątkową niezawodność podawania, aby zmaksymalizować wydajność skanowania w małym urządzeniu.

Codzienny cykl pracy o dużej objętości

Skaner może być używany do skanowania do 100 000 stron dziennie przez 500-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (80 g / m²)  . Dane wskazują, że ten skaner jest przeznaczony do skanowania dokumentów w dowolnej aplikacji wymagającej częstego skanowania dokumentów i twardych kart.

Podwójny projekt CIS do obsługi pomarszczonych dokumentów

Zaprojektowany do obsługi nawet ekstremalnych aplikacji skaner AD8120P jest wbudowany w dwa CIS. T CIS CIS zapewnia maksymalne oświetlenie, aby wyeliminować cienie z pomarszczonych  dokumentów.

Potrójne czujniki ultradźwiękowe do wykrywania nakładającego się papieru

Trzy czujniki ultradźwiękowe zapewniają ochronę przed podwójnymi posuwami, wykrywając i zapobiegając nakładaniu się na siebie stron skanera w tym samym czasie. Każdy czujnik można ustawić tak, aby ignorował lub wykrywał określone obszary dokumentu, aby pomieścić strony z etykietami lub załącznikami.

Technologia wykrywania zszywek

Funkcja wykrywania zszywek Avision automatycznie zatrzymuje proces skanowania po wykryciu nieusuniętej zszywki. Jeśli nie zostanie wykryty, zszywki mogą powodować błędy, które mogą naruszyć dokument, powodować zacięcia lub uszkodzić urządzenie.

Plastikowa karta lub dowód osobisty używa prostej ścieżki papieru

Aby zapewnić użytkownikom skanerów najbardziej wszechstronne środowisko skanowania, użytkownik może wybrać opcję „Zakrzywiona lub prosta ścieżka papieru”. Otwierając tylną pokrywę, użytkownicy mogą korzystać z prostej ścieżki do transportu papieru na tył urządzenia.Wykorzystanie prostej ścieżki papieru zapewnia wysoką niezawodność dzięki plastikowej karcie, karcie identyfikacyjnej, grubemu, długiemu papierowi lub bardziej delikatnym dokumentom.

Skaner dokumentów z imprinterem 

Skaner AD8120P można zintegrować z urządzeniem do nadruku. Innowacyjna kombinacja pozwala użytkownikom wydrukować numer sekwencyjny lub znaki fizycznie na przedniej stronie każdej skanowanej strony. Po wydrukowaniu numerów seryjnych zeskanowane dane można śledzić, dopasowywać i / lub indeksować oryginalnym dokumentem.

Duży wyświetlacz LCD 

AD8120P jest łatwy w obsłudze dzięki przezroczystej obudowie 1,8 ” Wyświetlacz LCD.Wybierając miejsce docelowe i naciskając przycisk „Skanuj”, można wykonać skanowanie, a zeskanowany obraz można wysłać do określonej aplikacji docelowej, takiej jak e-mail, drukarka lub aplikacja do edycji obrazów. Można ustawić maksymalnie dziewięć często używanych ustawień skanowania i miejsc docelowych dla różnych potrzeb skanowania.

Skanuj do chmury za pomocą Button Manager V2

AD8120P pochodzą z TWAIN i ISIS sterowniki i są dostarczane z pakietem zaawansowanych aplikacji, w tym Avision Button Manager V2, AVScan X i ScanSoft PaperPort 14SE. Dzięki Button Manager V2 możesz wykonać skanowanie i wysłać obraz bezpośrednio do serwerów w chmurze, takich jak dysk Google, Dropbox, Evernote, FaceBook lub Microsoft SharePoint za naciśnięciem przycisku. Możesz także zapisać obraz do przeszukiwania w formacie PDF, JPEG, BMP lub GIF, a także skanowania do e-maila lub aplikacji do edycji obrazu. Ponadto dołączone aplikacje obejmują również AVScan X i Nuance PaperPort, które są bardzo skutecznym oprogramowaniem do zarządzania dokumentami, aby usprawnić zadanie.

Funkcje:

 •   Szybkie skanowanie z szybkością 130 ppm / 260 ipm w kolorze, skali szarości i monochromatycznym 

   (300 dpi)

 •   Dokument formularza wsparcia do 297 x 432 mm (A3)
 •   Solidny automatyczny podajnik dokumentów na 500 stron  (80 g / m²) 
 •   Dzienny cykl pracy do 100 000 arkuszy
 •   Trzy czujniki ultradźwiękowe do włączania lub wyłączania wykrywania w różnych obszarach dokument 
 •   Funkcja wykrywania zszywek
 •   Zakrzywiona lub prosta ścieżka papieru
 •   Automatyczne przycinanie i prostowanie dokumentu za pomocą zaawansowanego modułu przetwarzania obrazu, aby  zwiększyć szybkość skanowania
 •   Najnowsze złącze USB 3.1 Gen1 zapewniające większą szybkość transmisji
 •   Technologia odwrotnej rolki zapewnia wyjątkową niezawodność podawania
 •   Twarde i tłoczone skanowanie kart do 1,25 mm w grubości w krajobrazie
 •   Naciśnij i skanuj do serwerów w chmurze za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2
 •   Przyjazna dla środowiska technologia LED
 •   Długie skanowanie strony do 6000 mm (236 ”)
 •   Ustawienie automatycznego wyłączania
SPECYFIKACJA PRODUKTU