KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION_AD7080

Manufacturer: Avision

Wszechstronny, ekonomiczny, szybki

Model AD7080 to połączenie skanera ADF z skanerem płaskim. Zaprojektowany, aby skanować zarówno dokumenty jak i plastikowe karty identyfikacyjne. Prosta ścieżka papieru zapewnia sprawne i niezawodne przekazywanie papieru i zmniejsza ryzyko zacięcia dokumentu. Zapewnia również dostęp dla papieru o gramaturze do 209 g/m² oraz dla wytłaczanych kart plastikowych o grubości do 1.25 mm.

Skaner AD7080 wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 100 dokumentów, a jego prędkość skanowania wynosi do 100 stron na minutę lub do 200 obrazów na minutę przy 200 dpi. Skaner oferuje rozdzielczość optyczną 600 dpi, 48 bitową głębie kolorów oraz interfejs USB 2.0 / RJ45 Etherent 10/100Mb.

Skaner dokumentów z możliwością nadruku

AD7080 to skaner dokumentów wysokiej jakości zintegrowany z imprinterem. Innowacyjne kombinacja umożliwia użytkownikom wydrukowanie sekwencji numerów w postaci fizycznej z tyłu każdej strony, która jest skanowana. Drukując numery seryjnych, zeskanowane dane mogą być śledzone, dopasowane i / lub indeksowane z oryginałem dokumentu.

System wykrywania błędów

Skaner posiada wbudowany ultradźwiękowy system wykrywania oryginałów, który wykrywa zachodzące na siebie kartki poprzez pomiar grubości papieru. Kiedy wykryte zostaje zacięcie papieru, pojawia się odpowiednie ostrzeżenie.

Różne aplikacje w jednym urządzeniu

Do skanera Avision AD7080 załączone zostały sterowniki TWAIN i ISIS, jak również  oprogramowanie: Avision Button Manager, AvScan i ScanSoft PaperPort SE.

Avision Button Manager - Wykonaj skan w jednym kroku

Button Manager  jest programem zarządzającym pełnym procesem skanowania przy użyciu tylko jednego przycisku. W momencie wciśnięcia danego przycisku, skaner automatycznie skanuje dokumenty i konwertuje je do skompresowanego formatu plików  PDF, lub innych formatów obrazu, a następnie przesyła dany plik do wybranego folderu, bądź innych miejsc docelowych takich jak: e-mail, drukarka czy inna aplikacja oprogramowania. Dzięki tej aplikacji, tradycyjny proces skanowania „krok po kroku” jest zastąpiony użyciem tylko jednego przycisku.

 

 

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU