KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION AD370N

Manufacturer: Avision

AD370N to dwustronny skaner o szybkości 70 stron na minutę, który jest szybki, niezawodny i niedrogi dla firm, w których konieczne jest skanowanie plastikowych kart identyfikacyjnych, wizytówek, dokumentów lub innych ciężkich kart. Wbudowany w opracowany przez Avision procesor obrazu zeskanowany obraz może być automatycznie przycinany, prostowany i optymalizowany z większą prędkością.

Obsługuje dokumenty do 242 x 356 mm (9,5 x 14 cali)
AD370N ma unikalną i innowacyjną konstrukcję w porównaniu ze swoimi poprzednikami – jest w stanie pomieścić dokument w formacie do 242 x 356 mm (9,5 x 14 cali). Zwiększona szerokość dokumentu od standardowych 216 mm (8,5 cala) do 242 mm (9,5 cala) sprawia, że AD370N jest bardziej konkurencyjny w zakresie dopasowania do szerszego zakresu dokumentów.

Skaner dwustronny odpowiedni dla dokumentów i kart
Dzięki zaawansowanej technologii prostej ścieżki papieru i przetwarzania obrazu można skanować mieszane partie dokumentów o różnych rozmiarach i gramaturach, odpowiednio przycinać, wyrównywać i gotowe do użycia. Rozmiar skanu przyjmuje papier z pokwitowań (50 x 50 mm / 2 x 2 cale) do dokumentu biznesowego (242 x 356 mm / 9,5 x 14 cali). Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały, aby podawać papier do 430 g / m2 i wytłaczane twarde karty, takie jak dowody osobiste, karty kredytowe, prawo jazdy i karta ubezpieczenia zdrowotnego o grubości do 1,4 mm.

Rolka zwrotna poprawia podawanie
AD370N, zaprojektowany z innowacyjną rolką zwrotną dla zaawansowanych możliwości separacji papieru, zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność operacyjną, skutecznie zmniejszając ryzyko zacięcia wielu arkuszy lub papieru.

Przewodowy skaner sieciowy
Po podłączeniu do sieci LAN za pomocą kabla Ethernet zainstaluj narzędzie konfiguracji sieci Avision – oprogramowanie Virtual Scanner Link, aby znaleźć i podłączyć skaner w sieci LAN. Następnie możesz rozpocząć skanowanie albo z komputera bezpośrednio na przycisku skanera. Co więcej, skaner sieciowy pozwala wygodnie przełączać się na inne komputery w sieci LAN, naciskając i przytrzymując przyciski Skanuj i Anuluj. Użytkownicy w sieci LAN mogą naprawdę cieszyć się skanowaniem i zbierać obraz na swoich komputerach!

Kolorowy i graficzny wyświetlacz LCD
AD370N jest łatwy w użyciu dzięki wyświetlaczowi LCD i przyciskom na panelu. wybierając miejsce docelowe i naciśnij przycisk „Skanuj”, skanowanie może zostać wykonane, a zeskanowany obraz może zostać wysłany do określonej docelowej aplikacji, takiej jak e-mail, drukarka lub odpowiednia aplikacja do edycji obrazów. Do dziewięciu często używanych ustawienia skanowania i miejsca docelowe można wstępnie ustawić dla różnych potrzeb skanowania.

Technologia ochrony papieru
Zaawansowana technologia ochrony papieru chroni cenny papier przed pomarszczeniem lub rozdarciem poprzez zatrzymanie procesu skanowania po wykryciu przekrzywionej strony.

Co mamy w pakiecie
AD370N jest wyposażony w sterowniki TWAIN i ISIS i jest dostarczany z pakietem potężnych aplikacji, w tym Avision Button Manager V2, AVScan X i Nuance PaperPort SE 14, Virtual Scanner Link.

Cechy:
• Szybkie skanowanie do 70 stron na minutę / 140 obrazów na minutę w kolorze, w skali szarości i monochromatyczne (300 dpi)
• Automatyczne przycinanie i prostowanie dokumentu dzięki zaawansowanemu modułowi przetwarzania obrazu opracowanemu przez Avision w celu zwiększenia prędkości skanowania
• Podpiera papier z formatu do 242 x 356 mm
(95 x 14 cali)
• Dzienny cykl pracy do 15 000 arkuszy
• Technologia rolek zwrotnych zapewnia wyjątkową niezawodność podawania
• Skanowanie kart twardych i tłoczonych o grubości do 1,4 mm w trybie podawania pionowego lub poziomego
• Naciśnij i skanuj do serwerów chmurowych za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2
• Przyjazna dla ziemi technologia LED
• Skanowanie długich stron: 3000 mm (118 „(200 dpi)

SPECYFIKACJA PRODUKTU