KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
DOCUMENT SCANNERS

AVISION AD370FWN

Manufacturer: Avision

Wzbogacony o innowacyjne funkcje, Avision AD345FWN oferuje wysoką przepustowość 60 stron na minutę i 120 obrazów na minutę w kompaktowej obudowie, oszczędzając zarówno miejsce, jak i budżet. W przeciwieństwie do zwykłych skanerów z podajnikiem arkuszy, które zapewniają tylko automatyczny podajnik dokumentów i nie są w stanie pomieścić nieregularnych rozmiarów i gramatur papieru, AD345FWN harmonijnie łączy zalety szybkiego skanowania ADF i wygody zespołu skanera płaskiego, aby spełnić różnorodne wymagania klienta.

Wygodne skanowanie mobilne

Wbudowany w klucz Wi-Fi, AD345FWN może działać jako urządzenie bezprzewodowe do skanowania i odbierania obrazów bezpośrednio z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji MB Avision.

Skuteczne skanowanie sieci

Dzięki portowi sieciowemu z tyłu AD345FWN pozwala na użycie go jako skanera sieciowego. Oznacza to, że użytkownicy w środowisku intranetowym mogą udostępniać skaner i uzyskiwać zeskanowany obraz z własnego komputera.

Obsługuje dokument formularza do 242 x 356 mm (9,5 x 14 cali)

AD345FWN  wyróżnia się unikalnym i innowacyjnym wyglądem w porównaniu do swoich poprzedników – możliwość dostosowania dokumentu do 242 x356 mm (9,5 x 14 cali). Rozszerzona szerokość dokumentu od standardowego 216 mm (8.5 w) do 242 mm (9.5 w) sprawia, że AD345FN jest bardziej konkurencyjny, aby pasował do szerszego zakresu dokumentów.

Rolka zwrotna zwiększa niezawodność podawania

AD345FWN, zaprojektowany z innowacyjnym odwrotnym wałkiem dla zaawansowanych możliwości separacji papieru, zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność operacyjną, skutecznie zmniejszając ryzyko wielokrotnego podawania lub zacięcia papieru.

Karta plastikowa lub dowód tożsamości korzysta z prostej ścieżki papieru

Aby zapewnić użytkownikom skanera najbardziej wszechstronne środowisko skanowania, użytkownik może wybrać „zakrzywioną lub prostą ścieżkę papieru”. Otwierając tylną pokrywę, użytkownicy mogą użyć prostej ścieżki do transportu papieru z tyłu urządzenia. Wykorzystanie prostej ścieżki papieru zapewnia wysoką niezawodność w przypadku kart plastikowych, dowodu osobistego, grubego, długiego papieru lub bardziej delikatnych dokumentów.

Technologia ochrony papieru 

Zaawansowana technologia ochrony papieru chroni cenny papier przed pomarszczeniem lub rozdarciem poprzez zatrzymanie procesu skanowania po wykryciu przekrzywionej strony.

Skaner dwustronny odpowiedni do dokumentów i kart

Dzięki zaawansowanej technologii prostej ścieżki papieru i przetwarzania obrazu można skanować mieszane partie dokumentów o różnych rozmiarach i gramaturach, odpowiednio przycinać, wyrównywać i gotowe do użycia. Rozmiar skanu przyjmuje papier z rachunków 50 x50 mm (2 x 2 cale.) do dokumentu biznesowego 242 x 356 mm (9,5 x 14 w). Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały, aby podawać papier maksymalnie 430 g/ m  oraz wytłoczone twarde karty, takie jak dowody osobiste, karty kredytowe, prawo jazdy i karta ubezpieczenia zdrowotnego do 1.4 mm gruby.

Automatyczne kadrowanie wielu zdjęć  

Ponadto skaner jest wyposażony w wygodną funkcję przycinania wielu zdjęć. Dzięki tej funkcji na płaskiej powierzchni można umieszczać dokumenty o różnych rozmiarach, takie jak zdjęcia, dowody osobiste lub wizytówki, a skaner może przycinać i tworzyć wiele obrazów zgodnie z oryginalnymi rozmiarami dokumentów podczas jednego skanu.

Technologia LED przyjazna dla ziemi

AD345FWN zapewnia wysoką przepustowość i wyjątkową wydajność. Jest jednak jednocześnie przyjazny dla Ziemi. Technologia LED nie wymaga czasu nagrzewania i ma mniejsze zużycie energii bez generowania pary rtęci, podobnie jak inne tradycyjne skanery wykorzystujące technologię CCFL (lampa fluorescencyjna z zimną katodą).

Codzienny cykl pracy o dużej objętości

Za pomocą skanera można skanować do 10 000 stron dziennie przez 100-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów. Dane wskazują, że ten skaner jest przeznaczony do skanowania dokumentów w dowolnej aplikacji wymagającej częstego skanowania dokumentów i skanowania twardych kart.

Potężne pakietowe aplikacje

AD345FWN są dostarczane ze sterownikami TWAIN i ISIS i są dostarczane z pakietem potężnych aplikacji, w tym Avision Button Manager, AVScan i PaperPort. Button Manager umożliwia skanowanie do formatu PDF, JPEG, BMP lub GIF z możliwością wyszukiwania, zapisywanie w folderze na komputerze oraz skanowanie do wiadomości e-mail, aplikacji do edycji obrazów, a nawet aplikacji w chmurze, takiej jakdysk Googlelub Microsoft SharePoint za naciśnięciem jednego przycisku. AVScan i PaperPort to wysoce skuteczne oprogramowanie do przetwarzania obrazów i zarządzania dokumentami, które pomaga usprawnić Twoje zadanie.

Cechy

 •    Szybkie, 60 str./min / 120 obrazów na minutę w kolorze (200 dpi) , skala szarości i monochromatyczne (200/300 dpi)
 •    Szybkie skanowanie 45 stron / 90 obrazów na minutę w kolorze (300 dpi)
 •   Automatyczne kadrowanie i prostowanie dokumentu dzięki zaawansowanemu modułowi przetwarzania obrazu opracowanemu przez Avision w celu zwiększenia prędkości skanowania
 •   100-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (80 g / m )
 •   Technologia rolek zwrotnych zapewnia wyjątkową niezawodność podawania
 •    USB 3.1  Gen1  do szybkiej transmisji
 •   Ultradźwiękowe wykrywanie wielokrotnego podawania
 •   Przyjazna dla ziemi technologia LED
 •   Łatwe w użyciu skanowanie przycisków
 •   Obsługuje 236 ” (6000 mm, 200 dpi, kolorowy dupleks) skanowanie długich stron
 •   Ustawienie automatycznego wyłączania zasilania
SPECYFIKACJA PRODUKTU