KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA

ZAPISZ SIĘ
Copyright by Skanowanie.pl
SKANERY SZEROKO-FORMATOWE

Contex SD One+ 36

Producent: CONTEX

Jedyny na rynku w pełni funkcjonalny skaner podstawowy!

SD One + ma ogromną wartość w swojej lekkiej gamie skanerów 24” i 36”. Dzięki dużej dokładności i technologii CIS możesz ufać, że SD One + wykona swoją pracę.

Twój w pełni funkcjonalny skaner wielkoformatowy, jest kompaktowy i dyskretny, ale posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Po prostu zaprojektowaliśmy SD One + do wszystkiego  od poziomu    hobbystycznego po organizacje, które czasami potrzebują skanera wielkoformatowego. Niezależnie od tego, czy chcesz zeskanować plany budowy, plakaty, czy mieć stare dokumenty wymagające archiwizacji. SD One + wykona  to zadanie! Dodaj oprogramowanie Nextimage do równania i kontroluj swoje zdigitalizowane środowisko skanowania za pomocą najlepszych narzędzi.

SD One + jest w pełni funkcjonalnym skanerem, zawiera dedykowane oprogramowanie do skanowania, jest łatwy w użyciu, a ułatwia to umieszczony panel sterowania na skanerze. To kompaktowy skaner, aby zmieścić się w biurze, elastyczny skaner, który może działać na Twoim biurku lub obok wybranego sprzętu na opcjonalnym stojaku.

Skaner SD One + z obsługą chmury może wysyłać dokumenty bezpośrednio do preferowanych miejsc docelowych. Jedynym wyborem, który musisz zrobić, jest tom gdzie potrzebujesz dokumentów - SD One + obsługuje resztę. SD One + może dostarczać obrazy pocztą elektroniczną lub bezpośrednio do aplikacji do udostępniania i przechowywania w chmurze. Istnieje długa lista obsługiwanych miejsc w chmurze, takich jak DropBox, Box.com, Dysk Google i wiele innych.

SD One + sprawia, że skanowanie wewnętrzne jest łatwe i niedrogie, uwalniając Cię od kłopotów z outsourcingiem. Dzięki lekkiej konstrukcji możesz go zabrać ze sobą również poza biurem. Łatwość obsługi sprawia, że nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. SD One + doskonale pasuje do entuzjastów o niskich wymaganiach.

SD One + w szerokości 24 cali to świetny sposób na rozpoczęcie wielkoformatowej kariery skanowania - a może sposób na spełnienie okazjonalnego zapotrzebowania na skaner w pracy.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Model

SD  One + 36

Precyzja

0,1 % +/- 1 piksel

Przestrzeń kolorów

sRGB (24 bit) / Grayscale (8 bit)/Monochrome (1bit)

Łączność

USB 2

Zgodność z Energy Star

tak

Formaty plików

PDF, PDF/A, TIF i JPG

Maksymalna  grubość mediów

0,03 / 0,75 mm

Maksymalna  szerokość nośnika

38 cali (965 mm)

Maksymalna  rozdzielczość

9600 dpi

Maksymalna  szerokość skanowania

36 cali (914 mm)

Nextimage TWAIN

64-bitowy sterownik aplikacji TWAIN w zestawie z EDM i innym                oprogramowaniem do przetwarzania obrazu

System  operacyjny

64-bitowy Windows 10, 8 Windows 7 i Vista

Oprogramowanie

AutoCAD, MicrostationTM,  ArcGISTM i wszystkie inne aplikacje CAD, GIS i inne aplikacje do edycji/przechowywania obrazów

Rozdzielczość optyczna

600 dpi

Technologia

CIS Contex CleanScan

Waga i wymiary

29,9 kg (11,3 kg). 45,6 x 9,1 x 4,9 cala (1158 x 231 x 124 mm)