KONTAKT

tel. +48 (22) 716.28.58
mail: info@skanowanie.pl

SZUKAJ

WYBIERZ PRODUCENTA
Copyright by Skanowanie.pl

PRACA

Ciągłość pracy Działu Handlowego Mikrofilm-Service zapewniają ludzie, którzy chcą i potrafią rozmawiać z klientem zorientowanym na konkretne efekty biznesowe. Jeśli chcesz pozyskać doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług dla biznesu. Aplikuj już teraz.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Raszyn

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

Główne zadania

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • tworzenie i prezentacja ofert handlowych,
  • odpowiedzialność za realizację budżetów sprzedaży,
  • współuczestniczenie w przygotowaniu strategii sprzedaży produktów firmy,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego,
  • znajomości branży automatyki biurowej i/lub IT,
  • sukcesów w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów,
  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży.
  • biegłego posługiwania się przynajmniej językiem angielskim
  • posiadania czynnego prawa jazdy
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Pracownik serwisu

Oferujemy

  • obsługa kontraktów serwisowych
  • wsparcie bieżące działu sprzedaży, produkcji i serwisu
  • wsparcie typu helpdesk,
  • bieżąca obsługa klientów
  • konserwacja i naprawa sprzętu dystrybuowanego przez firmę
  • prezentacja produktów firmy,
  • współuczestniczenie w przygotowaniu strategii rozwoju firmy,

  • posiadania czynnego prawa jazdy kat B,
  • znajomość systemów informatycznych,
  • wykształcenie techniczne - elektronik/mechanik,
  • chęci do pracy,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - Przeszkolimy i nauczymy !!!

Pracownik biurowy

Oferujemy

  • wsparcie bieżące działu sprzedaży, produkcji i serwisu,
  • przygotowywaniu zamówień do wysyłki,
  • obsługa Allegro, portali firmowych,
  • drobne prace marketingowe,
  • opieka nad magazynem,

  • umiejętności obsługi komputera,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • posługiwania się przynajmniej językiem angielskim
Jak Aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
info@skanowanie.pl